Через блокування роботи міської ради понад 170 чернівчан не дочекалися розгляду своїх питань « Офіційний портал Чернівецької міської ради
14.10.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Чергове сесійне засідання міської ради 13 червня не відбулося  через відсутність кворуму. У сесійному залі зареєструвалися лише 12 депутатів. Присутні у залі секретар міської ради Василь Продан та депутат Анатолій Чесанов електронну реєстрацію не пройшли.  Міський голова Олексій Каспрук  нагадав депутатам, що  брати участь у  роботі пленарних засіданнях міської ради є  обов’язком депутата.

Станом на 13 червня міська рада  не  розглянула  28  проектів рішень, які були  внесені до розгляду ще у березні  цього року. 10 серед цих проектів містять  звернення понад 170  мешканців, підприємців, які очікують на розгляд свого питання з березня, а окремі  з лютого цього року.

На розгляд  міської ради у  січні цього року було внесено 66 проектів рішень (57 планових та 9 додаткових), які розглядалися впродовж трьох засідань (31 січня, 12 та 18 лютого). Січневій сесії вдалося прийняти 26 проектів рішень із 66 або 39%.

На засіданні міської ради у лютому цього року було заплановано до розгляду 73 проекти рішень та додатково внесено 7 проектів. Сесія працювала  три дні ( 28 лютого, 5 та 15 березня)  та за цей час  змогла прийняти 58 рішень .

У березні міська  рада  планувала розглянути 61 проект рішення. За два дні роботи – 28 березня та 11 квітня  – міська рада  прийняла 27 рішень, а решта питань, не розглянутих у лютому-березні, перенесено на розгляд міської ради у квітні  цього року.

Квітнева сесія, у порядок денний якої 59  планових проектів рішень , яка розпочала роботу 25 квітня, до 13 червня  змогла  прийняти лише 8 рішень. Перенесені з  лютого та березня  проекти рішень залишилися не розглянутими, як  і 45 проектів рішень, внесених  на  планове травневе засідання  міської ради.

На квітневій сесії не розглянуто три проекти рішень, які міська рада  розглядає та вивчає ще з грудня минулого року, а також 2 проекти рішень, які розглядаються із січня цього року. Питання делегування представників громади Чернівців до складу Госпітальної ради  Центрального округу було заплановано до розгляду міською радою ще у лютому 2018 року і оприлюднено для обговорення громадою у січні минулого року.

В черговий раз для розгляду проектів рішень,які не вдалося  прийняти у березні-травні, депутати зберуться на сесійне засідання  20 червня.Comments are closed.