Мешканці відмовилися від індивідуального опалення « Офіційний портал Чернівецької міської ради
01.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Мешканці будинку № 2 на вулиці Ковальчука відмовилася від переведення їх будинку на індивідуальне опалення, яке передбачалося облаштувати у цьому році до початку опалювального сезону.
Першотравнева районна рада неодноразово проводила збори мешканців зазначеного будинку, де їм було запропоновано влаштувати в своїх квартирах індивідуальне опалення. Замовлення та виготовлення проектної документації на такі роботи управління житлового господарства Першотравневої районної ради пропонувало виконати за кошти управління.
За результатами письмового опитування встановлено, що з 32 житлових квартир цього будинку власники тільки 19 згідні влаштувати індивідуальне опалення. Решта власників квартир відмовляються проводити такі роботи і бажають користуватися централізованим опаленням.
У зв’язку з цим рішення про переведення будинку на вул. Ковальчука, 2 на індивідуальне опалення відмінено. Першотравневій районній у місті раді разом з МКП «Чернівцітеплокомуненерго» доручено вжити відповідних заходів щодо виконання необхідних робіт із заміни мереж централізованого теплопостачання у цьому будинку до початку опалювального сезону 2009-2010 років.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *