Чергове засідання Координаційної ради громадських благодійних організацій « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
2 вересня в приміщенні комунального центру «Турбота» під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальника фінансового управління міської ради Прокопця Є.Д. відбулося чергове засідання Координаційної ради громадських обласних організацій.
За традицією чільне місце в порядку денному належало ознайомленню з діяльністю однієї з громадських організацій – членів Координаційної ради. Такою організацією на цей раз стала обласна благодійна спілка самаритян, виконавчий директор якої Тодорюк Катерина Олегівна ознайомила колег з досвідом буковинських самаритян та народним самаритянським рухом.
Директор комунального центру «Турбота» Жибчин Тетяна Василівна поінформувала керівників громадських організацій про нові напрямки в діяльності центру. Вони мали можливість ознайомитись з диспетчерським пунктом, який надає безкоштовні транспортні послуги чернівчанам з втраченою рухомою активністю, та соціальним магазином, товари в якому незаможні пенсіонери отримують безкоштовно.
Керівники громадських організацій отримали для використання в подальшій роботі рішення виконавчого комітету міської ради з питань соціального захисту населення, прийняті за період між засіданнями Координаційної ради. Також їм було запропоновано внести свої пропозиції до міської комплексної програми «Захист» на 2010-2012 роки, над підготовкою якої управління праці та соціального захисту населення розпочало роботу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *