За півроку на ремонт житлового фонду витрачено 7,2 мільйона гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Підприємствами, які утримують житлові будинки, за перше півріччя цього року на поточний ремонт житла спрямовано понад 7,2 млн. грн. У порівнянні з минулим роком обсяги робіт із поточного ремонту житлового фонду зросли на 4,6 млн. грн. Зокрема, на поточний ремонт житлового фонду в першому півріччі цього року у Шевченківському районі спрямовано 5 млн. 168 тис. грн., Першотравневому – понад 2 млн. грн., Садгірському – 71,4 тис. грн.
Водночас через обмеженість бюджетних асигнувань у цьому році спостерігається зменшення обсягів робіт з капітального ремонту житлового фонду. На ці роботи за півроку спрямовано 10,48 млн. грн., що на 2,78 млн. грн.. менше , ніж у минулому році. У Шевченківському районі на капітальний ремонт житла витрачено понад 7,9 млн. грн., Першотравневому – майже 4,9 млн. грн., Садгірському – 481 тис. грн.
З метою визначення обсягів робіт для здійснення капітального та поточного ремонту житлового фонду, підготовки його до експлуатації в осінньо-зимовий період районні ради провели весняне обстеження житлових будинків, яке заплановано повторити восени.
Для забезпечення належної якості капітального ремонту житлового фонду та контролю за використанням бюджетних коштів в районних радах створено постійно діючі комісії та робочі групи, які приймають об’єкти по завершенню на них ремонтних робіт з оформленням відповідних актів.
Запроваджено фотофіксацію технічного стану фасаду будівель, основних конструктивних елементів до початку і після завершення робіт з капітального ремонту. Ці фото зберігаються разом з паспортами оздоблення фасаду. Розпочато роботу над створенням архіву паспортів фасаду будівель, розташованих в центральній частині міста.
Окрім того, у договорах з підрядниками на виконання капітального ремонту (реконструкцію) житлових будинків передбачено гарантійний термін якості закінчених робіт три роки з моменту передачі об’єкту замовнику. Всього у цьому році управліннями житлового господарства районних у місті рад укладено 572 таких договори. Станом на 1 серпня завершено роботи і прийнято в експлуатацію відповідними районними комісіями 199 об’єктів, на яких здійснювався капітальний ремонт.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *