У Чернівцях формуватимуть реєстр недобросовісних учасників торгів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Реєстр недобросовісних учасників торгів у Чернівцях формується з метою недопущення неякісного виконання робіт, надання послуг, поставок товарів, а також для проведення закупівель в здоровому конкурентному середовищі. До нього будуть вноситися суб’єкти, що брали участь у торгах з початку 2009 року.
Приводом для включення до реєстру є: невиконання або порушення умов договору про закупівлю учасником; неякісно виконані роботи, поставки неякісного товару; використання несертифікованого або неякісного обладнання для виконання робіт, неусунення в строк виявлених дефектів в межах гарантійного терміну, невиплата в строк або не в повному обсязі компенсації завданих збитків; необґрунтована відмова учасника торгів від підписання договору, порушення тендерного законодавства, вчинення антиконкурентних дій між учасниками процедури закупівлі, надання учасниками у тендерних пропозиціях будь-якої недостовірної інформації.
Відомості до реєстру вносяться на строк 3 роки, впродовж яких учасник не може брати участь у торгах. Після 3 років учасник автоматично виключається з реєстру.
Реєстр формує реєстраційна група в складі 14 чоловік із числа депутатів міськради – членів тендерного комітету, представників юридичного й фінансового управлінь міськради, голів районних рад. Очолює реєстраційну групу секретар міськради – голова тендерного комітету.
Реєстр ведеться в електронній формі й оприлюднюється на офіційному сайті Чернівецької міськради. До інформації, що міститься в реєстрі, забезпечується вільний доступ.
Реєстраційна група має право в строк не раніше 3 місяців із часу ухвалення рішення про включення до реєстру учасника торгів, розглянути питання про дострокове виключення з реєстру, згідно з наданим проханням. Підставою для виключення з реєстру може стати повне усунення обставин, відповідно до яких учасника було включено до реєстру, компенсація у повному обсязі завданих бюджету та установам збитків та гарантії щодо не повторення таких порушень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *