У Чернівцях формуватимуть реєстр недобросовісних учасників торгів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
28.07.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Реєстр недобросовісних учасників торгів у Чернівцях формується з метою недопущення неякісного виконання робіт, надання послуг, поставок товарів, а також для проведення закупівель в здоровому конкурентному середовищі. До нього будуть вноситися суб’єкти, що брали участь у торгах з початку 2009 року.
Приводом для включення до реєстру є: невиконання або порушення умов договору про закупівлю учасником; неякісно виконані роботи, поставки неякісного товару; використання несертифікованого або неякісного обладнання для виконання робіт, неусунення в строк виявлених дефектів в межах гарантійного терміну, невиплата в строк або не в повному обсязі компенсації завданих збитків; необґрунтована відмова учасника торгів від підписання договору, порушення тендерного законодавства, вчинення антиконкурентних дій між учасниками процедури закупівлі, надання учасниками у тендерних пропозиціях будь-якої недостовірної інформації.
Відомості до реєстру вносяться на строк 3 роки, впродовж яких учасник не може брати участь у торгах. Після 3 років учасник автоматично виключається з реєстру.
Реєстр формує реєстраційна група в складі 14 чоловік із числа депутатів міськради – членів тендерного комітету, представників юридичного й фінансового управлінь міськради, голів районних рад. Очолює реєстраційну групу секретар міськради – голова тендерного комітету.
Реєстр ведеться в електронній формі й оприлюднюється на офіційному сайті Чернівецької міськради. До інформації, що міститься в реєстрі, забезпечується вільний доступ.
Реєстраційна група має право в строк не раніше 3 місяців із часу ухвалення рішення про включення до реєстру учасника торгів, розглянути питання про дострокове виключення з реєстру, згідно з наданим проханням. Підставою для виключення з реєстру може стати повне усунення обставин, відповідно до яких учасника було включено до реєстру, компенсація у повному обсязі завданих бюджету та установам збитків та гарантії щодо не повторення таких порушень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *