Дозвільний центр міської ради став переможцем обласного конкурсу « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Переможцем обласного конкурсу «Кращий дозвільний офіс» , який щороку проводиться на Буковині, визнано Дозвільний центр Чернівецької міської ради. Міський дозвільний центр, яким керує Петро Луців, набрав найбільшу кількість балів за сумою експертних оцінок кожного члена конкурсної комісії. Про це повідомив голова представництва Держкомпідприємництва у Чернівецькій області Микола Малярчук.

Під час підбиття підсумків конкурсу, окрім наданих дозвільними офісами матеріалів, бралися до уваги результати їх перевірок представництвом Держкомпідприємництва у Чернівецькій області.

Конкурсна комісія відзначила, що Дозвільний центр міської ради торік прийняв 413 пакетів документів від суб’єктів господарської діяльності на видачу документів дозвільного характеру, видав 360 дозволів та надав майже 600 консультацій. Дозвільний центр розробив регламенти (інформаційні картки), які визначають послідовність дій для отримання відповідного документа дозвільного характеру, схеми дозвільних (погоджувальних) процедур. Це створило сприятливі умови для обслуговування суб’єктів господарювання, зменшило часові і грошові витрати під час одержання дозвільних документів, скоротило строки оформлення дозвільних документів, необхідних для ведення бізнесу.

Представництво Держкомпідприємництва у Чернівецькій області звернулося до голови облдержадміністрації з клопотанням щодо нагородження Дозвільного центру Чернівецької міської ради До Дня підприємця Почесною грамотою.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *