У Чернівцях на медицину за півроку витратили майже 54 мільйона гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Видатки на охорону здоров’я з бюджету Чернівців за перше півріччя цього року склали 53,8 млн. грн., що на 8,4 млн. більше, ніж за аналогічний період 2009 року. 85,5% цієї суми пішло на оплату праці, 6,3% – на оплата комунальних послуг та енергоносіїв. Інші видатки склали 7,6% , що на 3% менше, ніж торік. Про це повідомила начальник управління охорони здоров’я міської ради Валентина Тарасюк .

Окрім бюджетних коштів, лікувальними закладами Чернівців за півроку було залучено позабюджетних надходжень на суму 4,5 млн грн. ( за І півріччя 2009 року – 4,2 млн. грн.) .

З цільових фондів міської ради для охорони здоров’я виділено 139,1 тис. грн., з бюджету розвитку на оплату реставраційних робіт – 882,5 тис.грн.

З 1 січня цього року понад 2500 осіб з числа лікарів і середнього медичного персоналу закладів охорони здоров’я міста отримують надбавки за вислугу років. На проведення цих доплат щомісяця з міського бюджету додатково виділяється 814 тис. грн.

За надання спеціалізованої допомоги в науково-дослідних інститутах та центрах жителям міста з міського бюджету оплачено 185,2 тис. грн.

На оплату ліків ветеранам війни за пільговими рецептами витрачено 130,5 тис. грн. За рахунок міського бюджету 111 осіб забезпечено слуховими апаратами на суму 64,2 тис. грн.

Проведено протезування зубів пільговим категоріям населення на загальну суму 277,0 тис грн., в тому числі 146 ветеранам війни на суму 78,9 тис. грн.

Медичні працівники міста цього року впровадили проведення холтерівського моніторування, в хірургічну практику міської дитячої клінічної лікарні – нейрохірургічні оперативні втручання у новонароджених та дітей молодшого віку. Розширено також діапазон малоінвазивних операцій за допомогою ендоскопічної хірургії. В центрі амбулаторної хірургії міської поліклініки № 2 почали проводити оперативні втручання з приводу висічення гриж з пластикою грижових воріт.

Цього року міська дитяча клінічна лікарня отримала від Фонду Допомоги і Розвитку дітям Чорнобиля сучасне наркозне обладнання DAMECA SIESTA (224 тис. грн.), інкубатор ATOM V-2100 G (70,2 тис. грн.), операційно-реанімаційний комплекс для новонароджених з дихальним апаратом CIPAP (54,5 тис. грн.), пульсоксиметр, реанімаційний монітор, інфузійний насос та аспіратор – загалом на суму майже 500 тис. грн. Також лікарня отримала портативний апарат УЗД вартістю майже 270 тис. грн. Пологовий будинок № 1 отримав сучасний апарат УЗД преміум класу на суму майже 580 тис. грн., що значно покращить діагностику патології у жінок та вроджених вад у дітей на ранніх стадіях розвитку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *