У першу чергу ремонтуватимуть аварійні ліфти « Офіційний портал Чернівецької міської ради
27.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
У Чернівцях експлуатується 439 ліфтів, з них 34 – відпрацювали нормативний термін експлуатації (25 років). У 2008 році завершився термін експлуатації ще 15 ліфтів, у 2009 році він завершиться для 17, у 2010 – 29 і 2011 – для 28 ліфтів.
За два останні роки у Чернівцях на виконання міської Програми модернізації, заміни та ремонту ліфтів житлового фонду через недостатнє фінансування вдалося капітально відремонтувати лише 14 та замінити 4 аварійних ліфти. Зокрема, у 2007-2008 роках місто недоотримало з держбюджету на виконання цих робіт майже 3,6 млн. грн. 
З метою забезпечення безпечної експлуатації ліфтів та приведення їх до належного стану необхідно щороку проводити роботи з модернізації, заміни та капітального ремонту 25 ліфтів. Орієнтована річна потреба коштів на виконання цих робіт становить 2,5 млн. грн.
Однак таких коштів ні в міському, ні у районному бюджетах немає. Не передбачені цільові субвенції для фінансування таких заходів і в держбюджеті на 2009 рік. У зв’язку з цим вирішено у першу чергу здійснювати модернізацію та заміну аварійних ліфтів, у т.ч. у будинках, які утримуються ОСББ та ЖБК. Районним радам при формуванні титульних списків на капремонт та реконструкцію житлового фонду рекомендовано включати в першу чергу ліфти, які відпрацювали нормативний термін експлуатації. 
З метою покращання технічного обслуговування та утримання ліфтів ліфтові шахти та машинні відділення у житлових будинках комунальної власності передано на утримання та обслуговування КП «Чернівціліфт».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *