Оперативна інформація про стан систем життєзабезпечення Чернівців 16 липня « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

На 08.00 частота струму в електромережах – 50Гц. Запас води в резервуарах ДКП «Чернівціводоканал» -29800 м3.

Станом на 08.00 на контролі перебуває виконання 5 одиночних заяв щодо усунення пошкоджень у мережах 0,4 кВ.

У зв’язку з підтопленням насосної станції» Біла» призупинено водопостачання вул.Рогатинської, Золочіської, Новосибіроської, Сокольської, провул.Рогатинського. Мешканцям цих вулиць організовано підвіз питної води.

У зв’язку з витоком без водопостачання залишаються будинки в районі вул.Тисменецької . Тривають ремонтні роботи.

Середній тиск газу на ГРП міста –1,0 кг/см2 .

Проїзд дорогами міста забезпечено. На маршрутах працює 66 тролейбусів.

Станом на 07.30 у Чернівцях тихо, температура повітря +20ºС, відносна вологість 94%, атмосферний тиск 742 мм. рт. ст., рівень радіації 15 мкР/год, рівень води у р. Прут станом на 08.00 – 168 (-38 см).

У місті тривають роботи з ліквідації наслідків підтоплення, стабілізації зсувних процесів, ведеться спостереження за зсувонебезпечними ділянками. Спостерігається продовження руху грунту схилу на вул.Деснянській,3 та Бучацькій,12. Для тимчасового відведення стічних поверхневих вод на вул.Бучацькій змонтовано дерев’яний лоток.

Ведуться роботи щодо стабілізації зсуву на вул. Барбюса. За рекомендацією фахівців геотехнічного інституту, тимчасовому відселенню із зони зсуву підлягають мешканці 34 квартир, які розташовані на відстані до 25 метрів від кромки зсуву. Мешканці чотирьох з цих квартир вже попередженні, що будуть відселені на постійне місце проживання, житло їм вже підшукують. За рештою будинків, які потрапили в зону тимчасового відселення, триває постійне спостереження. Рішення щодо відселення з них мешканців на постійне проживання прийматимуть за результатами цього спостереження.

Проводиться хлорування та очистка громадських криниць на території КЖРЕП №12. Відкачано воду з будинковолодінь на вул..Калинівській,16 та Городній,1. Проведено роботи з водовідведення з облаштуванням водовідвідної канави з вул.Ткачука-провул. Межиріцькому. Прочищено дренажну систему багатоквартирного будинку на вул.. Карбулицького,2а. Комісійно обстежено озеро між вул.Заболотівською та Снятинською.

Триває подвірний обхід та попередження мешканців приватного сектору щодо необхідності облаштування та належного утримання водовідвідних каналів на прилеглій до їх будинковолодінь території.  1. Jully

    Машина с водой на переулок Рогатинский приезжала один раз – в первый день отключения воды. Больше ее здесь никто не видел. А Вы пишете, что организован подвоз воды.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *