Найвищу зарплату у Чернівцях виплачують у галузях , які фінансуються з державних та місцевих бюджетів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Середньомісячна номінальна заробітна плата найманих працівників у Чернівцях торік складала 1643 гривні. Найвищий рівень оплати праці був у сферах фінансової діяльності, транспорту та зв’язку, державного управління,освіти,тобто у тих галузях, які фінансуються з державних та місцевих бюджетів, мають певну частку державної власності або підлягають державному регулюванню. Про це повідомляє департамент економіки міської ради.

Рівень оплати праці у сфері надання комунальних послуг, охорони здоров’я, надання соціальної допомоги у Чернівцях відповідає загальнодержавному рівню оплати праці у зазначених галузях. На комунальних підприємствах Чернівців рівень середньомісячної заробітної плати найманих працівників торік в основному відповідав рівню середньомісячної плати у відповідній галузі. Станом на 1 травня ц.р. заборгованості із виплати зарплати не мало жодне комунальне підприємство, за винятком КП «Містобуд», де борг склав 85240 грн.( у зв’язку із відсутністю замовлень на будівництво об’єктів підприємство не виплатило зарплату за лютий,березень та квітень ц.р.).

На підприємствах промисловості, будівництва, торгівлі, сфери надання послуг, оренди, операцій з нерухомим майном, готельного та ресторанного бізнесу, відпочинку та розваг, заснованих переважно на приватній формі власності, рівень оплати праці є нижчим середньомісячного розміру заробітної плати найманих працівників Чернівців. Найнижчий рівень оплати праці найманих працівників торік був у сфері готельного та ресторанного бізнесу – 739 грн.

Рівень середньомісячної заробітної плати торік на ВАТ «Чернівецький хлібокомбінат», АТЗТ «Чернівецький хімзавод», ТОВ «Розма», ВАТ«Чернівецький завод «Індустрія», ПП «Артон» перевищував розмір середньомісячної заробітної плати у сфері промисловості міста. Водночас на окремих підприємствах (ПП «Максимус», ПФТФ «Тонек», ТОВ « Наладка комерц», ТОВ « Малбі-Захід», ТОВ « Софія –Люкс», КП «ФАГ», ПП « Антарес-7» ) рівень середньомісячної заробітної плати становив менше 50% від середньої зарплати у галузі.

Практично на всіх підприємствах міста у цьому році рівень заробітної плати підвищився на 5-35% в залежності від підвищення рівня законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати та фінансових можливостей підприємства.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *