За п’ять років у Чернівцях планують відремонтувати дахів майже на 24 мільйона гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
01.06.2020






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці









Перелік покрівель схилових дахів, які планують відремонтувати у Чернівцях впродовж 2010-2014 років, затвердила сесія міської ради.

Загалом у місті за 5 років планують відремонтувати понад 96,3 тис. кв.м. покрівель силових дахів. Орієнтована вартість цих робіт становить майже 23,9 млн. грн. У цьому році заплановано відремонтувати 13 тис. кв. м. покрівель на 3 млн. 84 тис. грн.

Кошти, виділені на реконструкцію та капітальний ремонт покрівель схилових дахів, у першу чергу отримають будинки, в яких утворюються нові або вже функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків і мешканці яких погодилися на співфінансування ремонтних робіт.

Проектно-кошторисну документацію на об’єкти, занесені до переліку, готуватимуть та погоджуватимуть районні у місті ради.

У Першотравневому районі за 5 років передбачено відремонтувати покрівлі на 64 будинках ( 39,5 тис. кв.м , вартість робіт – 5,4 млн. грн.), у Шевченківському районі – на 122 будинках ( 40,2 тис. кв.м, вартість робіт – 13,5 млн. грн.), Садгірському районі –на 47 будинках ( 15,6 тис. кв.м, вартість робіт – 5 млн. грн.).

Поадресний перелік будинків із зазначенням обсягів запланованих ремонтних робіт розміщено на офіційному сайті міської ради.



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *