Вшанування довгожителів міста « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

9 липня 2010 року працівники управлінь праці та соціального захисту населення міської та Шевченківської районної в місті рад привітали довгожительку о міста шановну Вайду Василину Василівну, якій виповнилось 100 років. Ювілярці передано грамоту з привітаннями від Президента України Віктора Януковича, вітання від міського голови Миколи Федорука та голови Шевченківської районної в місті ради Михайла Пазюка.

Іменинниця народилася в селі Горошівці Заставнівського району Черні-вецької області в багатодітній родині селян. Закінчила 3 класи румунської школи, рано розпочала свою трудову діяльність. Працювала у колгоспі. В 1929 році вийшла заміж і переїхала в село Вербівці цього ж району. Народила чотирьох дітей: трьох доньок і одного сина. Чоловіка мобілізували на фронт в 1944 році, а в 1945 році він загинув.

У Чернівцях довгожителька мешкає з 1989 року, проживає разом з дочкою Григоренко Фрозиною Олександрівною,1934 року народження. Ще двоє її доньок та син також проживають у Чернівцях. Нині т Василина Василівна радіє 7 онукам, 14 правнукам та 6 праправнукам. В свята вся родина збирається разом, щоб привітати шановну мати, бабусю, прабабусю та прапрабабусю.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *