Виплата заробітної плати на підприємствах – на контролі міської влади « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
За статистичними даними на 01.05.2010р. заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях м,Чернівців склала 4469,5 тис. грн., в тому числі на економічно активних – 3650,5 тис. грн.

Ситуація із виплатою заробітної плати в м. Чернівцях перебуває під постійним контролем виконавчих органів міської ради.

Продовжується щотижневий моніторинг стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати, робота міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат. З початку року проведено 5 засідань комісії, заслухано 28 звітів керівників підприємств-боржників.

На черговому засіданні міської комісії, яке відбулося 28.05.2010 р., розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та по податках на підприємствах міста: ВАТ “Туркомплекс “Черемош”, ТОВ “Будторгінвест”, ВАТ “М’ясомолмонтаж”, ПФ “Інтервал”, ТзОВ “Боянівка”, ВАТ “Трикотажна фірма “Арніка”, ПП “Сантехбудмеханізація”.

За оперативною інформацією станом на 02.06.2010 р. із 26 економічно активних підприємств на яких було зафіксовано заборгованість із заробітної плати, її ліквідовано, зокрема, на ТзОВ “Боянівка” (382,8 тис. грн.), ТОВ “Будторгінвест” (79,7 тис. грн.), МКП “Бриз” (24,1 тис. грн.), ТОВ “Адемант-плюс” (2,0 тис. грн.).

Загальна сума невиплаченої заробітної плати на економічно активних підприємствах, які допустили заборгованість із заробітної плати на 01.05.2010 р., за даними моніторингу впродовж травня зменшилася на 20% або на 950 тис. грн.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *