Визначено перевізників для обслуговування шести автобусних маршрутів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Відкритий конкурс з визначення перевізників пасажирів на шести міських автобусних маршрутах відбувся 26 травня у Чернівцях. У конкурсі взяли участь 10 перевізників – 9 приватних підприємців і одна юридична особа.
Основними умовами конкурсу було забезпечення належного технічного стану рухомого складу, використання на маршруті більш комфортабельних автобусів, стаж роботи, пристосованість транспортного засобу до загальної диспетчеризації пасажирських перевезень за допомогою «GPRS» навігації, наявність виробничої бази для підтримання належного технічного та санітарного стану рухомого складу, резерву автобусів для заміни у разі виходу із ладу, а також умов для здійснення контролю за станом здоров’я водіїв, їхнього передрейсового та післярейсового медичного огляду.
Члени конкурсного комітету звернули увагу на дотримання перевізниками вимог трудового законодавства, зокрема щодо наявності трудових угод з водіями та середнього розміру заробітної плати, проаналізували стан рухомого складу претендентів, їх участь у розвитку інфраструктури пасажирських перевезень в місті,а також готовність перевозити пільгові категорії громадян без відшкодування втрат.
За результатами конкурсу визначено, що маршрут № 14 (Ленківці – вул. Калинівська), на якому працює три автобуси, обслуговуватиме приватний підприємець Анатолій Вигнан, маршрут № 25 (вул. Шкільна – вул. Підлісна, 2 автобуси) – підприємець Василь Юрковський, соціальний маршрут № 27 (вул. Садова – вул. Я.Степового, 2 автобуси) – ТОВ «Денисівка-1», маршрут № 31 (вул. Комарова – вул. Калинівська, 27 автобусів) – підприємці Борис Рудик, Василь Барванюк, Дмитро Солецький, маршрут № 33 (Садгора – Гравітон, 15 автобусів) – підприємець Василь Цибуляк, маршрут № 35 (вул. Садова – вул. Калинівська, 12 автобусів) – підприємці Валерій Бабій та Михайло Москалюк. Угоди з переможцями конкурсу на обслуговування цих маршрутів буде укладено на три роки за умови, що вони візьмуть на себе інвестиційні зобов’язання до 2012 року замінити переобладнані автобуси новими машинами, матимуть не менше укладених і зареєстрованих в міському центрі зайнятості трудових угод з водіями, ніж кількість автобусів, що обслуговують маршрут. Буде також забезпечено контроль за тим, аби середня зарплата водіїв була не меншою за середню у транспортній галузі міста. Рекомендовано обладнати автобуси логотипами та надписами із зазначенням перевізника, забезпечити видачу проїзних квитків всім пасажирам, а також наявність двох місць в кожному автобусі для перевезення пасажирів пільгової категорії. Усі претенденти на обслуговування маршрутів зголосилися також брати участь у облаштуванні заїзних кишень, встановленні павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту.
Конкурсний комітет рекомендував департаменту ЖКГ довести до усіх перевізників, які обслуговують міські автобусні маршрути, що з 1 вересня ц.р. заробітна плата водіїв, які працюють на міських автобусних маршрутах, не повинна бути меншою за середньомісячну у транспортній галузі міста.
У Чернівцях працюють 46 автобусних маршрутів, які обслуговують 57 перевізників – 15 юридичних осіб та 42 приватних підприємця.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *