Виділили кошти на дороги, теплові мережі та обстеження ліфтів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.02.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

На оплату послуг з коригування Схеми реконструкції системи теплопостачання Чернівців із цільового фонду соціально-економічного розвитку міста виділено 30,9 тис. грн. Надано також субвенцію районним у місті радам у сумі 35 тис. грн. на проведення експертного обстеження ліфтів, 100 тис. грн. для фінансової підтримки ДКП «Чернівціводоканал» та 53 тис. грн. – для фінансової підтримки Чернівецького тролейбусного управління.

25 тисяч гривень із цільового фонду соціально-економічного розвитку міста виділено на виготовлення та встановлення меморіальної дошки у бронзі на фасаді будівлі художньої школи ім. М. Івасюка.

Виконавчий комітет міської ради затвердив також плани фінансування ремонту доріг і теплових мереж в м. Чернівцях на 2010 рік у сумі 14,7 млн. грн., з них 14,3 млн. грн. буде спрямовано на ремонт доріг, а 400 тис. грн. – на ремонт теплових мереж. 10,7 млн. грн. цих коштів – це кошти міського дорожнього фонду, а решта – кошти загального фонду міського бюджету.

На утримання доріг у місті передбачено спрямувати 5,2 млн. грн., капітальний ремонт – 3,3 млн. грн., поточний ремонт – 2,2 млн. грн. Зокрема, передбачено капітально відремонтувати вул. Маковея (на ділянці від вул. Чернишевського до вул. Обертинської), вул. Комунальників (на ділянці від вул. Озерної до вул.  Комунальників та в районі котельні «Руська»), вул.Старицького, вул. Карбулицького, облаштувати автостоянку на вул. Зеленій, зливову мережу на перехресті вул. Головної та Південно-Кільцевої, тротуар на вул. Барбюса, замінити деформаційні шви на шляхопроводі на вул. Ізмайлівській.

Поточний ремонт планують провести на вул. Авангардній, Вірменській, Заставнівській, Київській, Комарова, Кошового, Маковея, Нахімова, Південно-Кільцевій, Руській, Стасюка, Хотинській, Чапаєва, Червоноармійській, Буковинській, Кармелюка, Кобилиці, Канівській, Александрі, Машинобудівників, Миколаївській, Миргородській, Перемоги, І.Підкови, Садовій, М.Тореза, М.Чернишевського, Хотинської, пров. Ентузіастів та інших.

200 тис. грн.. у цьому році буде витрачено на нанесення дорожньої розмітки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *