За недодане тепло у грудні чернівчанам зменшили оплату майже на 1,5 мільйона гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
07.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
За надані не в повному обсязі послуги з централізованого опалення в грудні МКП «Чернівцітеплокомуненерго» зменшило нарахування всім категоріям споживачів на 1 млн. 459 тис. грн. Про це повідомив директор підприємства Олександр Меленчук.
Населенню виставлені до оплати за тепло у грудні рахунки зменшено на 1 млн. 254 тис. грн., бюджетним організаціям – на 130,5 тис. грн., іншим споживачам – на 74,3 тис. грн.
Із загальної суми перерахунків левова частка – на 1 млн. 385 тисяч гривень – здійснена з огляду на те, що середньомісячна температура грудня цього року була більшою за нормативну.
Загалом у 2008 році МКП «Чернівцітеплокомуненерго» за надані не в повному обсязі послуги з централізованого постачання зменшило споживачам оплату на 7 млн. 750 тис. грн., в т.ч. населенню – на 6 млн. 770 тис. грн. Обсяг перерахунків, зроблених відповідно до метеоумов, становив 6 млн. 953 тис. грн.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *