Якість адміністративних послуг, які надає чернівчанам міська рада, відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.03.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Наглядовий аудит з метою  визначення  відповідності системи управління  якості (СУЯ) Чернівецької міської ради вимогам міжнародного стандарту  ISO 9001  провів головний аудитор – експерт Органу сертифікації  Міжгалузевого центру якості «ПРИРОСТ»  Володимир Пилипенко.

Згідно з вимогами міжнародного стандарту  ISO 9001  контроль відповідності сертифікованої системи управління якістю здійснюється шляхом проведення щорічних наглядових аудитів. У Чернівецькій міській раді, яка отримала сертифікат  якості у 2008 році, такий аудит проводиться вже вдруге.

Головний аудитор відзначив, що  Чернівецька міська  рада на високому рівні забезпечує виконання усіх процесів. До позитивних зрушень віднесено створення єдиного розрахункового центру на базі  муніципального інфоцентру та єдиного Дозвільного центру, запровадження  урочистої церемонії прийняття присяги посадовими особами органів місцевого самоврядування,  збільшення на 15% питомої ваги соціальної реклами та зменшення у 4 рази скарг на  відсутність  та погану роботу зовнішнього освітлення, активізацію  роботи щодо посилення туристичної привабливості міста, зокрема розміщення на офіційному порталі міської ради посилання на  інформаційні туристичні сайти, у т.ч. які надають можливість  відвідати віртуальні екскурсії Чернівцями.

Головний аудитор порекомендував  службовцям міської ради активніше користуватися  можливостями електронного документообігу, конкретизувати  плани роботи та зберегти  творчу атмосферу у роботі, яка нечасто зустрічається в чиновницьких колективах , особливо в умовах обмеженого фінансування.

За результатами аудиту підтверджено дійсність сертифікату відповідності та продовження терміну  його дії до 19. червня 2011 року.

Міський голова Микола Федорук подякував аудитору за принципову роботу та запевнив, що міська рада працюватиме над удосконаленням  процесу, адже система управління якістю надає додаткові переваги у налагодженні співпраці з іноземними партнерами, сприяє залученню в місто серйозних інвесторів, а,  головне, дозволяє підвищити  якісних адміністративних послуг задля задоволення потреб чернівчан.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *