У Чернівцях запровадять санітарні п’ятниці « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Практику проведення санітарних п’ятниць запровадять у Чернівцях. За кожним трудовим колективом буде закріплено територію, за санітарний стан і благоустрій якої він відповідатиме. Громадсько-політичні організації, студентська молодь можуть взяти під свою опіку сквери, дитячі та спортивні майданчики, прибережні смуги. «Чим більше чернівчан долучаться до прибирання та благоустрою рідного міста і чим частіше вони це робитимуть, тим менше у Чернівцях буде стихійних смітників і  охайніше виглядатимуть наші вулиці та площі», – вважає міський голова Микола Федорук.

Водночас буде посилено контроль за дотриманням  вимог санітарного законодавства мешканцями. Окрім притягнення до адміністративної відповідальності  порушників, щотижня МТРК «Чернівці» у випусках новин  показуватиме будинковолодіння чернівчан, які не дбають про чистоту та благоустрій свого подвір’я та прилеглої території. В об’єктив телекамери потраплятимуть і ті об’єкти приватних підприємців, які не спромоглися  забезпечити їх належний благоустрій та чистоту.

Міський голова Микола Федорук подякував  чернівчанам і колективам, які взяли активну участь у Всеукраїнському дню благоустрою та 24 квітня вийшли на міську толоку.

Зокрема, у Шевченківському районі в цей день було впорядковано 22 могили однакових ветеранів війни, прибрано парк ім.Шіллера, 150 метрів берегів р.Клокучки, 7 вулиць, 28 дитячих майданчиків,  ліквідовано 19 стихійних смітників , вивезено  155 кубометрів сміття,висаджено  650 кущів та 68 дерев. До робіт було залучено 437 осіб, 22 одиниці транспорту.

У Першотравневому районі було прибрано 21,5 га територій, вивезено майже 350 кубометрів сміття, висаджено  понад 1700 дерев та кущів. Зокрема,  на кладовищах на вул.Зеленій було  впорядковано могили видатних  громадських діячів міста, впорядковано 1,2 га території кладовища. Загалом до робіт було залучено понад 1,9 тисяч осіб та задіяно 28 одиниць техніки.

У Садгірському районі  прибрали кладовище та прилеглу до Баронського саду територію, а також територію усіх закладів освіти,   висадили 100 дерев,  пофарбували дві зупинки громадського транспорту.

Активну участь у толоці взяли  КЖРЕПи №9,11,12 та ПП « Житлосервіс», БФ «Чернівціжитлобуд», «Ріка»», «Трансмост», ЗНЗ №16, №3, №28 та №42, ліцей №2, ПТУ №8, ДНЗ №1, медичний університет, будівельний ліцей, кооперативний  економіко-правовий коледж, магазини «Квартал», «Формула1», «Продукти  люкс»,  дитяча поліклініка та поліклініка профоглядів на вул.Руській, обласна лікарня, лікарня швидкої медичної допомоги, госпіталь інвалідів війни, обласна стоматполіклініка, кафе-бар «Даяна», заводи «Індустрія»,«Граніт» та «Вимірювач»,  локомотивне депо, тролейбусне управління, водоканал та аеропорт, КП «Піхта», ТОВ «Світанок», ВАТ « Олбі Рос», «Глобус 2020»,  гаражні кооперативи №4, №3, «Автозатишок»,  приватні підприємці Терешкік, Мец, Антонюк,  Россієр, Маковійчук, Бежан, Андрусяк та інші.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *