Чернівці підписали угоду про співпрацю з Тімішоарою « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

24 квітня в Чернівецькій міській раді було підписано угоду про співпрацю між Чернівцями та румунським містом Тімішоара. Передумовою для налагодження партнерських відносин стало започаткування румунською авіакомпанією «Carpatair» менше року тому міжнародного авіарейсу Чернівці – Тімішоара, який з’єднав наше місто з багатьма містами Європи. Нині в межах угоди про співпрацю передбачається налагодження контактів у соціально-економічній, культурній, бізнесовій, освітній, інших сферах, спільна участь у проектах міжнародної співпраці, обміни представниками національних громад. Адже Тімішоара та Чернівці мають багато спільного: історію, багату архітектурну та культурну спадщину, економічний потенціал, багатокультурне середовище. Тому існує велика зацікавленість обох сторін у розвитку співробітництва.

Про це йшлося під час урочистої церемонії підписання угоди за участю Чернівецького міського голови Миколи Федорука та мера міста Тімішоара Георге Чуханду; депутатів міських рад обох міст, керівників структурних підрозділів Чернівецької міської ради, представників громадськості, засобів масової інформації. Після підписання угоди про співпрацю та прес-конференції Микола Федорук та Георге Чуханду висадили дерева дружби в парку «Жовтневий», таким чином започаткувавши нову традицію в Чернівцях – алею з дерев, висаджених партнерськими та побратимськими містами.

Під час візиту офіційної делегації міста Тімішоара йшлося про перші конкретні справи в межах нової співпраці. Так, офіційну делегацію та фольклорний гурт з Чернівців було запрошено на фольклорний Фестиваль Серця, який пройде в Тімішоарі в червні. Є впевненість, що обміни в культурній, освітній, соціально-економічній сферах будуть плідним початком спільних справ на благо територіальних громад Чернівців та Тімішоари.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *