Чернівчани активно долучилися до весняної Толоки « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
До участі у весняній Толоці в усіх трьох районах міста, окрім комунальників, активно долучилися трудові колективи підприємств, установ та організацій, учні та студенти, підприємці, ОСББ, представники різних релігійних конфесій.
За дорученням міського голови Миколи Федорука за житловими кварталами закріплено керівників та працівників департаментів, управлінь і відділів міської ради, які мають провести індивідуальну роз’яснювальну роботу з мешканцями та підприємцями щодо участі у весняній Толоці, проконсультувати щодо порядку вивезення сміття, в тому числі будівельного, змету, утилізації обрізаних гілок та знесених аварійних дерев, надати допомогу у вирішенні проблемних питань з благоустрою закріплених територій .
У період з 16 березня до 6 квітня у Першотравневому районі вже прибрано 253 двори, 120 вулиць, схили вздовж залізничної колії та вулиць Калинівської, Комунальників, Фастівської, Московської Олімпіади, ліквідовано 62 стихійні сміттєзвалища, вивезено 460 кубометрів сміття та 206 кубометрів вуличного змету. Цього тижня у районі буде висаджено 200 дерев поблизу ЗОШ№28, ліквідовано стихійні смітники у районі вулиць Барбюса-Одеської, розпочато прибирання прибережних смуг та кладовищ на вулиці Зеленій.
У Шевченківському районі прибрано 263 двори, 48 вулиць, 72 придорожні смуги та сквери, 3 парки, 3 кладовища, 42 дитячих і спортивних майданчики, обрізано гілки дерев та кущів на 17 вулицях та у 5-ти скверах, вивезено понад 600 кубометрів сміття. Силами депутатів райради прибрано Чорнобильську алею у парку «Жовтневий», а студенти висадили 1100 саджанців на вулиці Краматорській.
У Садгірському районі ліквідовано 26 стихійних смітників, прибрано 23 зелені зони та сквери, 4 кладовища та Алею Слави, обрізано гілки дерев на 5 вулицях, посаджено майже 300 дерев та декоративних кущів, вивезено 715 кубометрів відходів та сміття, 230 кубометрів змету.
Чернівчан закликають належним чином підготуватися до Великодня та 11 квітня взяти активну участь у загальноміській Толоці – прибрати подвір’я, під’їзди, горища, балкони та підвали будинків, долучитися до прибирання вулиць, парків, скверів, кладовищ, берегів річок, побілки дерев та висадження нових зелених насаджень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *