У Чернівцях впроваджуватимуть енергоменеджент та енергомоніторинг « Офіційний портал Чернівецької міської ради
27.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У середу, 7 квітня 2010р. о 14:00 у приміщенні Чернівецької міської ради (пл.Центральна,1) відбувся навчально-ознайомчий семінар для учасників виконання Проекту «Реформа міського теплозабезпечення в Україні». Захід було присвячено темі «Написання енергетичних планів у містах-партнерах проекту РМТ». Семінар проводили експерти Асоціації «Енергоефективні міста України» Анатолій Копець та Петро Мавко

Метою семінару є глибше ознайомлення учасників із цілями, завданнями та принципами діяльності Проекту РМТ, а також заохочення міської влади до формування комплексної стратегії та політики сталого енергетичного розвитку. На семінарі також розглянули питання впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу й створення у місті дорадчого комітету з енергетичних питань.

У заході взяли участь місцеві керівники та учасники проекту, енергоменеджери, потенційні учасники тренінгів з муніципального енергетичного планування, особи, відповідальні за прийняття рішень у формуванні енергетичної політики міста.

Серед партнерів Проекту – 35 міст України, яким надається допомога в проведенні енергоаудиту та аналізу стану систем теплопостачання, розробці муніципальних енергетичних планів, підготовці нормативно-правової бази та технічних специфікацій пристроїв обліку, впровадженні енергоефективних технологій та моніторингу результатів усіх впроваджених проектів. Крім цього, РМТ сприяє створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, асоціацій співвласників, а також житлових кооперативів. Така робота проводиться для покращення управління та підвищення фінансової відповідальності серед власників житла. Одночасно, в містах проходить інформаційна кампанія, основна мета якої – розповісти споживачам житлово-комунальних послуг, яким чином можна зберегти тепло використовуючи малозатратні методи збереження тепла в квартирах та під’їздах, бюджетних установах тощо.

###

Проект РМТ працює в Україні завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з Міністерством житлово-комунального господарства та впроваджується компанією International Resources Group (IRG) за участю українських та міжнародних організацій.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *