У Чернівцях дитячій лікарні подарували обладнання на півмільйона гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
27.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Сучасне обладнання для міської лікарні у Чернівцях вартістю майже 500 тисяч гривень  передав 30 березня міській  дитячій лікарні у Чернівцях президент Фонду Допомоги і Розвитку дітям Чорнобиля  Зенон Матковські.

Дитяча клінічна лікарня у Чернівцях отримала від Фонду Допомоги і Розвитку дітям Чорнобиля   сучасну наркозну станцію DAMECA SIESTA (224 тис. грн.), інкубатор ATOM V-2100 G (70,2 тис. грн.), операційно-реанімаційний комплекс для  новонароджених з дихальним апаратом   CIPAP та автономною кисневою  станцією (54,5 тис. грн.), пульсоксиметр, реанімаційний монітор, інфузійний насос та аспіратор – загалом на суму  майже 500 тис. грн.

Кошти для придбання цього обладнання були зібрані торік під час організованого Фондом  у Києві Міжнародного благодійного вечора  за підтримки посольств іноземних держав в Україні. Окрім послів іноземних держав, в благодійному аукціоні взяли участь й українські зірки. Зокрема,  співаки Руслана та Славко Вакарчук,   Віктор Кличко, який  виставив на аукціон свої боксерські рукавички із сертифікатом Чемпіона Світу.

Чернівецька дитяча лікарня є партнером Фонду Допомоги і Розвитку дітям Чорнобиля   з 1999 року. За цей період заклад вже отримав від Фонду УЗД апарат, лапароскопічний комплекс для проведення малоінвазійних операцій у дітей, устаткування для реанімації та операційного блоку. За рахунок Фонду чернівецькі  лікарі  пройшли  стажування у клініках Бостона, Бенгара ,  штату Мейн (США), Ганновера (Німеччина), Роттердама ( Нідерланди).

«Ми вже майже двадцять років працюємо в Україні і шукаємо такі лікарні та лікарів, які дійсно можуть підвищувати рівень медицини в країні. Загальна мета нашої співпраці – максимально знизити рівень смертності серед дітей. Ми врахували не тільки Київ чи інші великі міста, а й Чернівці. У майбутньому плануємо продовжити співпрацю з цією прогресивною лікувальною установою»,- заявив Зенон Матковські під час вручення обладнання.

Благодійники із США  Зенон та Надія Матковські отримали подяки Чернівецького міського голови. Подяки від адміністрації міської дитячої клінічної лікарні були також вручені місцевим благодійникам, які постійно допомагають лікувальному закладу: п. Ватаманюку В.А., п. Добровольському В.І., п. Гаврешу В.М., п. Папієвій Л.А., п. Клічуку Р.В.

Довідково. За 20 років гуманітарної місії Фонд Допомоги і Розвитку дітям Чорнобиля   доставив в Україну 32 авіаційних та 16 морських вантажів з медичною допомогою для 24 партнерських лікарень вартістю понад 55 мільйонів доларів.

Партнерська лікарня Фонду у Чернівцях заснована понад 100 років тому на честь 500 річчя першої письмової згадки про Чернівці та 60-річчя правління імператора Франца Йосипа І. До 600-річчя міста у лікарні почали зведення нового корпусу для облаштування Центру дитячої хірургії, який має стати одним із найбільших сучасних закладів такого напрямку у Західному регіоні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *