На аукціоні реалізовано права оренди на чотири земельні ділянки « Офіційний портал Чернівецької міської ради
27.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

На аукціоні з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та права їх оренди, який відбувся 31 березня, реалізовано права оренди на чотири земельні ділянки, три з яких призначені для будівництва індивідуальних житлових будинків, одна – для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Зокрема, право оренди земельної ділянки на вул.С.Будного,7 площею 0,0858 га при стартовій ціні 54175 грн. продано за 64 900 грн. фізичній особі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.

Право оренди земельної ділянки на вул. Січових Стрільців,2 площею 0,0889 га при стартовій ціні 56229 грн. продано за 73 000 грн. фізичній особі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.

Право оренди земельної ділянки на вул. Рогізнянській, 1 площею 0,0743 га при стартовій ціні 48756 грн. продано за 58 400 грн. фізичній особі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.

Право оренди земельної ділянки на вул. Руській, 214-Г площею 0,0355 га при стартовій ціні 36 100 грн. продано за 1 млн. грн. фізичній особі – підприємцю для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Ще по восьми лотах торги не відбулися.

Відповідно до Положення про проведення земельних аукціонів для продажу земельних ділянок або права їх оренди в Чернівцях, договори купівлі-продажу права оренди земельних ділянок укладаються впродовж 5 робочих днів з дня проведення аукціону. В разі неукладання договорів купівлі-продажу земельних ділянок гарантійні внески переможцям не повертаються.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *