Відбулося чергове засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Про необхідність додержання законів з питань, які стосуються соціально-економічних прав людини, зокрема, в частині своєчасної виплати заробітної плати роботодавцями, йшлося на черговому засіданні міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, проведеному 26 лютого 2010 року.

За даними моніторингу управління праці та соціального захисту населення міської ради станом на 1 лютого 2010 року сума заборгованості із заробітної плати на підприємствах Чернівців становила 4027,6 тис.грн., в тому числі на економічно активних – 3600,8 тис.грн. Це на 1210,2 тис.грн. більше, ніж на початок 2010 року. В загальній сумі заборгованості домінують борги підприємств будівельної галузі, які потерпають через відсутність замовлень та не проведення розрахунків за виконані роботи.

Впродовж лютого поточного року за оперативною інформацією ліквідовано заборгованість на 15 підприємствах міста із 40, охоплених моніторингом.

Загалом комісією було розглянуто стан справ на 10 підприємствах різної форми власності, в тому числі: ВАТ «ШБУ 60», ДП «Чернівцілегмаш», ВАТ «М’ясомолмонтаж», АТЗТ «Буковинка», ТОВ «Водбудмонтаж», ТОВ «Чернівцісільмаш», ТОВ «Перліт», в Державному науково-дослідному інституті «НДІпроектреконструкція». Комісією прийняті відповідні рішення із зазначених питань. Керівникам підприємств, рекомендовано, зокрема, скласти та затвердити графіки погашення заборгованості.

Начальник управління праці та
соціального захисту населення А.КруглецькаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *