Уроки писанкарства для чернівчан « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Уроки писанкарства для чернівчан зорганізувала самодіяльна студія писанкового розпису «Сварог», яка вже чотири роки працює у Центрі культури «Вернісаж». Як повідомила директор центру Лариса Канюка, мета цієї акції відродити мистецтво писанкового розпису, долучити до цього прадавнього ремесла підростаюче покоління чернівчан.
Урочисті передвеликодні відкритті заняття в студії «Сварог» відвідують чернівчани, мешканці приміських сіл, які бажають долучити свої родини до старовинного мистецтва писанки і глибше зрозуміти символіку старовинних орнаментів, що прийшли до нас із глибини віків.
Заняття у студії ведуть її фундатори – досвідчені майстрині писанкарства Наталія Суруджій та Світлана Красовська. Вони знайомлять слухачів із символікою, матеріалами та засобами розпису писанок, дають практичні уроки.
Для слухачів студії видано буклет із взірцями буковинських писанок, які зібрав відомий вижницький майстер Юрій Ференчук.
Відкриті уроки писанкарського розпису силами студійців проведено також у гімназії № 5, інших навчальних закладах міста. Найкращі роботи майстрів студійців та юних студійців будуть демонструватися на великодніх виставках у міських закладах культури.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *