Перевізники, які самовільно підвищили тарифи, притягнуті до відповідальності « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

З 22 грудня у Чернівцях водії трьох автобусних маршрутів (№ 30, 31, 32), які забезпечують транспортне сполучення з МТК «Калинівський ринок» і мають протяжність понад 20 км, самовільно підняли плату за проїзд з 1,50 грн. до 2 грн. На цих маршрутах працює 65 автобусів. Свої дії перевізники обґрунтовували нерентабельністю рейсів, особливо в зимових умовах.

Як повідомив директор міського комунального Центру організації пасажирських перевезень Ігор Кожуленко, на усіх перевізників, які самовільно підняли тариф на проїзд складено протоколи і зафіксовано факт порушення. Вони письмово попереджені про розірвання угоди на обслуговування маршрутів у разі, якщо тарифи не буде повернуто на попередній рівень та зняття машин з рейсів.

За словами Ігоря Кожуленка, дії перевізників, які самовільно підвищили плату за проїзд порушують укладені з ними угоди на обслуговування маршрутів і є законною підставою для розірвання цих угод. До того ж жоден із перевізників, у передбаченому законодавством порядку не звертався з проханням переглянути діючі тарифи на перевезення з наданням відповідних розрахунків.

Вже 24 грудня перевізники, які обслуговують усі три маршрути, повернулися до діючого тарифу – 1,50 грн.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *