25 лютого о 10:00 годині відбудеться чергова сесія Чернівецької міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.02.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
25 лютого 2021 року о 10:00 годині, в сесійній залі міської ради скликається 3 сесія Чернівецької міської ради VIII скликання.

На розгляд вноситься 68 питань, зокрема:

  1. Про надання грошової допомоги на дороговартісне лікування важкохворих дітей.
  2. Про розгляд електронної петиції №22 гр. Калашнікової С.А. щодо встановлення підземних контейнерів для сміття на вул.У.Кармелюка, 135-А,135-Б.
  3. Про розгляд електронної петиції №107 гр. Івасюти Р.І. щодо безпечної вулиці Шухевича Романа для водіїв та пішоходів.
  4. Про розгляд електронної петиції №109 гр.Дудукал О.Ф. щодо встановлення підземних контейнерів для сміття на вул. Шухевича Романа, 9-А.
  5. Про структуру виконавчих органів Чернівецької міської ради.
  6. Про затвердження Положення про департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради в новій редакції.
  7. Про затвердження Положення про управління комунікацій, зовнішніх зв’язків та електронного урядування міської ради.
  8. Про внесення змін до рішення Чернівецької міської ради VIII скликання від 29.12.2020 р. №19 “Про бюджет Чернівецької міської територіальної громади на 2021 рік”.
  9. Про реорганізацію шляхом приєднання КЖРЕП №4, КЖРЕП №5, КЖРЕП №6, КЖРЕП №9, КЖРЕП №11, КЖРЕП №14 та КЖРЕП №17 до новоствореного комунального  підприємства “Містосервіс” та інші.

Запрошуються заступники міського голови, члени виконавчого комітету, керівники виконавчих органів міської ради, прокурор Чернівецької місцевої прокуратури, начальник Чернівецького відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, начальники: Головного управління державної податкової служби в Чернівецькій області, управління Державної казначейської служби у м.Чернівцях Чернівецької області, управління Держгеокадастру  у м.Чернівцях Чернівецької області, голова міської ради ветеранів війни, праці і збройних сил, голова облпрофради, представники засобів масової інформації.Comments are closed.