25 лютого о 10:00 годині відбудеться чергова сесія Чернівецької міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
29.11.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
25 лютого 2021 року о 10:00 годині, в сесійній залі міської ради скликається 3 сесія Чернівецької міської ради VIII скликання.

На розгляд вноситься 68 питань, зокрема:

  1. Про надання грошової допомоги на дороговартісне лікування важкохворих дітей.
  2. Про розгляд електронної петиції №22 гр. Калашнікової С.А. щодо встановлення підземних контейнерів для сміття на вул.У.Кармелюка, 135-А,135-Б.
  3. Про розгляд електронної петиції №107 гр. Івасюти Р.І. щодо безпечної вулиці Шухевича Романа для водіїв та пішоходів.
  4. Про розгляд електронної петиції №109 гр.Дудукал О.Ф. щодо встановлення підземних контейнерів для сміття на вул. Шухевича Романа, 9-А.
  5. Про структуру виконавчих органів Чернівецької міської ради.
  6. Про затвердження Положення про департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради в новій редакції.
  7. Про затвердження Положення про управління комунікацій, зовнішніх зв’язків та електронного урядування міської ради.
  8. Про внесення змін до рішення Чернівецької міської ради VIII скликання від 29.12.2020 р. №19 “Про бюджет Чернівецької міської територіальної громади на 2021 рік”.
  9. Про реорганізацію шляхом приєднання КЖРЕП №4, КЖРЕП №5, КЖРЕП №6, КЖРЕП №9, КЖРЕП №11, КЖРЕП №14 та КЖРЕП №17 до новоствореного комунального  підприємства “Містосервіс” та інші.

Запрошуються заступники міського голови, члени виконавчого комітету, керівники виконавчих органів міської ради, прокурор Чернівецької місцевої прокуратури, начальник Чернівецького відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, начальники: Головного управління державної податкової служби в Чернівецькій області, управління Державної казначейської служби у м.Чернівцях Чернівецької області, управління Держгеокадастру  у м.Чернівцях Чернівецької області, голова міської ради ветеранів війни, праці і збройних сил, голова облпрофради, представники засобів масової інформації.Comments are closed.