Генуя пропонує партнерські стосунки Чернівцям « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Чернівецький міський голова Микола Федорук прийняв делегацію Італії у складі віце-мера Генуї Антоніо Фабрі, президента конфедерації будівельників Італії Карла Креста, які перебували в Чернівцях у зв’язку з відкриттям італійсько-української медико-діагностичної лабораторії ЛЕОНАРДО. У зустрічі взяли також участь підприємці Олександр та Ольга Гріньови та їхній італійський партнер Джан Франко Джентілі, які спільно втілюють у Чернівцях медико-діагностичний проект.

Представники Італії висловили готовність розширити співпрацю з Чернівцями, зокрема у сфері будівельного бізнесу, а віце-мер міста Генуя запропонував налагодити партнерські стосунки між містами Чернівці та Генуя.

Микола Федорук зазначив, що чернівчани, як прагматичні партнери, зацікавлені у конструктивній співпраці та реалізації конкретних проектів, які є нагальними для міста та його мешканців і цікавими для іноземних інвесторів. «Такі проекти завжди знайдуть підтримку і розуміння з боку міської влади »,- зазначив Микола Федорук.

Довідково. 6 грудня у Чернівцях відкрито медико-діагностичну лабораторію «Леонардо», аналогів якої ще немає в Західній Україні. Лабораторія має змогу виконувати понад 300 видів різноманітних аналізів і обладнана найсучаснішою американською технікою. Партнерами підприємців Олександра та Ольги Гріньових у реалізації цього медико-діагностичного проекту в Чернівцях виступили віце-мер м. Генуя, президент конфедерації будівельників Італії, віце-президент Європейського парламенту, а також найбільша німецька приватна лабораторія Лабор Лімбах.

Лабораторія «Леонардо» втілюватиме у Чернівцях низку соціальних програм для населення, якими передбачаються безкоштовні консультації італійських спеціалістів та виконання 10% аналізів безкоштовно. Зокрема, безкоштовно лабораторія обслуговуватиме дітей-сиріт, дітей з важкими патологічними відхиленнями у розвитку, інвалідів та учасників ІІ світової війни, малозабезпечених, одиноких пенсіонерів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *