Перерахунки оплати за тепло проведуть у січні « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Споживачам, що не мають приладів обліку теплової енергії, перерахунок платежів за послуги централізованого теплопостачання, буде здійснено за четвертий квартал цього року з урахуванням середньомісячної фактичної температури зовнішнього повітря в листопаді – грудні 2009 року та кількості годин роботи котелень у грудні.

Нарахування оплати за централізоване теплопостачання у жовтні цього року проведено за датою підключення житлових будинків. Споживачам, які отримали тепло 15-16 жовтня нараховано оплату за 16 діб з коефіцієнтом 0,528.

У листопаді цього року нарахування платежів споживачам за централізоване теплопостачання виконано з врахуванням зупинок котелень підприємства у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря. Коефіцієнт зменшення плати за листопад становить 0,066.

Окрім того, споживачі мають право на зменшення розміру плати у разі надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних або якісних показників від затверджених норм споживання. Підставою для здійснення таких перерахунків оплати за недоотримані послуги є акти-претензії (обстеження), складені споживачем спільно з представником теплопостачальної організації, в яких має бути визначено вид та терміни порушень послуги, кількісні або якісні показники цих порушень.

Загалом, відповідно до ст. 25 Закону України «Про теплопостачання», теплопостачальна організація має право здійснювати перерахунок за спожиту теплову енергію споживачам впродовж місяця після завершення опалювального сезону. Про це інформує директор МКП «Чернівцітеплокомуненерго» Олександр Меленчук.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *