У Чернівцях на капітальний ремонт та реконструкцію балконів потрібно понад 14 мільйонів гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Програму капітального ремонту та реконструкції окремих несучих конструктивних елементів будинків (балконів, балконних галерей, сушарок) Чернівців на 2010-2012 роки затвердила сесія міської ради. Її мета забезпечити безпечну та надійну експлуатацію окремих несучих конструктивних елементів будинків.
Фінансуватиметься програма за рахунок коштів державного, міського, районних у місті бюджетів, а також коштів власників квартир, нежитлових приміщень, орендарів та інших, залучених відповідно до чинного законодавства.
Програму виконуватимуть департамент житлово-комунального господарства міської ради та районні у місті ради за сприяння Міністерства з питань житлово-комунального господарства України.
Відповідно до програми за три роки у Чернівцях планується капітально відремонтувати 1102 балкони, 131 балконну галерею, 134 сушки у 312 житлових будинків на загальну суму 14 млн. 364 тис. грн., з яких 9 млн. 164 тис. грн. – це кошти державного бюджету, 5,2 млн. грн.. – кошти бюджету Чернівців.
Капітальний ремонт конструкцій, виступаючих за межі фасаду, виконуватиметься лише за наявності проектно-кошторисної документації. У першу чергу ремонтуватимуть ті балкони та балконні галереї, які перебувають в аварійному стані.
Пропозиції щодо зміни зношених залізобетонних конструкцій огородження сушарок та балконів із застосуванням нових матеріалів та прогресивних технологій департамент ЖКГ буде погоджувати в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради , а у випадку розміщення будинку в історичних ареалах – у відділі пам’яток архітектури.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *