Підприємців Чернівців, які дотримувалися карантину, звільнили від ринкового збору « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Підприємцям, які здійснюють торгівлю та надають послуги на ринках і мікроринках Чернівців, що були на два тижні – з 30 жовтня до 14 листопада  – закриті на карантин, надали  пільги зі сплати ринкового збору у розмірі100%. Таке рішення одностайно 26 листопада  прийняла сесія міської ради.

Пільги зі сплати ринкового збору в розмірі 100%  з 30 жовтня до 14 листопада надано юридичним та фізичним особам – підприємцям, що здійснюють торговельну діяльність (надають послуги) на непродовольчих , в тому числі квіткових, ринках та мікроринках, а також з пунктів і секторів з продажу непродовольчих товарів на продовольчих, змішаних ринках та мікроринках Чернівців.

Ці пільги не поширюються на підприємців , які проводили торгівлю непродовольчими товарами або надавали послуги, порушуючи  рішення міської надзвичайної протиепідемічної комісії щодо впровадження карантину.

Кількісний та персональний склад  підприємців, яким буде надана пільгу зі сплати ринкового збору,  затверджується адміністрацією ринку, підписується керівником та головним бухгалтером, погоджується з департаментом економіки міської ради.

Сесія міської ради також рекомендувала  адміністраціям ринків та мікроринків міста за період карантину  не справляти плату за надання послуг з утримання торговельних місць у належному стані з підприємців , як юридичних, так і фізичних осіб, з якими укладені угоди про надання в користування торговельних місць .

Як повідомив  міський голова Микола Федорук, надаючи підприємцям пільги зі сплати ринкового збору, міський бюджет недоотримає 750 тисяч гривень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *