Бюджет Чернівців недоотримав 20,5 мільйонів гривень, але зарплату усім працівникам бюджетної сфери виплачують вчасно. « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
комунальні тарифи

Бюджет Чернівців за 10 місяців цього року  виконано на 96%. План надходжень недовиконано на 20,5 млн. грн. Про це 26 листопада на сесії міської ради доповів заступник міського голови, начальник фінансового управління Євген Прокопець.

Бюджет Чернівців за 10 місяців цього року недоотримав  з Державного бюджету 2,2 мільйона гривень, в т.ч. 1,4 млн. грн.. – дотації вирівнювання та 0,8 млн. грн. –  субвенції на соціальні виплати.

До бюджету розвитку   надійшло коштів на 13,5 млн. грн. менше від запланованого. Це сталося, у першу чергу , через невиконання плану продажу землі. На 1,5 млн. грн. менше від запланованого отримали також від приватизації комунального майна. До дорожнього фонду  недобрано за 10 місяців 2,3 млн. грн.

План надходжень до загального фонду бюджету Чернівців загалом виконано, хоча й  із 6  джерел надходжень надійшло на 9,9 млн. грн.. менше від очікуваного.. Зокрема, через заборону грального бізнесу на 6,5 млн.грн. менше надійшло надходжень  за торгові патенти та на 2,8 млн. грн. менше зібрано єдиного податку. Скорочення надходжень єдиного податку спричинено переходом підприємців на загальну форму оподаткування .

Заборгованості із виплати зарплат працівникам бюджетної сфери та боргів з виплат соцдопомог у місті не має. Не мають боргів міські бюджетні установи і з оплати енергоносіїв.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *