У громадському транспорті ще діє масковий режим « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
У Чернівцях автобусне перевезення пасажирів забезпечують 16 юридичних фірм та 42 приватних перевізника, які щодня випускають на маршрути 293 автобуси. У період епідемії, у зв’язку із зниженням пасажиропотоку та призупиненням роботи Калинівського ринку , щодня на маршрути виходило 180 автобусів.

Усі перевізники були попереджені про дотримання маскового та дезінфекційного режимів під час епідемії, пройшли необхідний інструктаж. Щодня рейдові бригади здійснювали контроль за дотриманням перевізниками  маскового режиму та проведенням дезінфекції салонів автобусів, наявністю необхідної кількості деззасобів.  Лише 14 листопада за порушення цих вимог  з рейсів було знято 32 водія автобусів, які обслуговували маршрути у напрямку Калинівського ринку. З інших маршрутів за результатами рейдів знято також 31 автобус, водії яких порушили графіки проведення дезінфекції.   20 листопада  з рейсів знято лише 2 автобуса  за поганий санітарний вигляд. За словами директора міського Центру організації пасажирських перевезень Ігоря Кожуленка, перевізники усвідомили  важливість дотримання карантинних вимог, що дозволило убезпечити від захворювань як пасажирів, так й самих водіїв. З початку епідемії на ГРЗ та грип у Чернівцях захворіло  лише 26 водіїв, які працюють на міських автобусних маршрутах.

Масковий режим та інші  обмежувальні  заходи в громадському транспорті міста діятимуть до завершення карантину.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *