У Чернівцях епідпоріг перевищено ще в 1,2 рази « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

На 47 тижні епідпоріг у Чернівцях ще перевищено в 1,2 рази, в області – в 4,9 рази. Тому продовження до 27 листопада  карантину в навчальних закладах та  обмежувальних заходів на ринках, інших місцях  скупчення людей є обгрунтованим. Такий  висновок зроблено 20 листопада на  засіданні міської надзвичайної протиепідемічної комісії.

З 16 жовтня на ГРЗ та грип перехворіло понад 34 тисячі чернівчан або 14% населення міста.  Хвороба не обминула майже 12 тисяч дітей , що становить понад 35%  дитячого населення міста .

За період епідемії  перехворіло 507  медичних працівників міста, 33 з них було госпіталізовано з важким перебігом хвороби. .

Загалом у міські  лікувальні заклади було госпіталізовано 735 пацієнтів . На сьогодні  понад 270 з них вже виписано та взято під диспансерний нагляд.

Подвірними обходами, до проведення яких було залучено інтернів медичного  університету,  охоплено 53627 чернівецьких сімей. Виявлено 444 хворих, 11 з яких потребували термінової госпіталізації.

Станом на 20 листопада щодоби в місті реєструється в середньому 400 хворих на ГРЗ та грип, четверта  частина яких діти. Тому міська  надзвичайна протиепідемічна  комісія звернулася до батьківської громадськості з проханням посилити контроль за дотриманням дітьми карантинних заходів, обмежити відвідування  ними місць масового скупчення людей, не дозволяти  з’являтися у таких місцях, в разі нагальної потреби,  без захисної маски.

25 листопада відбудеться чергове засідання міської надзвичайної комісії, на  якому розглядатиметься питання про доцільність відновлення  навчання у школах та виховного процесу у дитсадках.  Міському управлінню освіти доручено підготувати усі навчальні, дошкільні та позашкільні заклади міста до прийому дітей, провести увесь комплекс дезінфекційних заходів,  з метою своєчасного виявлення хворих на грип та ГРВІ організувати проведення щоденного медичного спостереження за персоналом та учнями (вихованцями) після відновлення навчального процесу,  вивчити можливість  запровадження посиленого харчування школярів, охопити більшу кількість учнів гарячим харчуванням, вирішити питання переведення на навчання по класам, відмовившись тимчасово від кабінетної системи. Спільно з управлінням охорони здоров’я до 25 листопада освітяни мають визначити механізм надання довідок-допусків до навчальних, дошкільних закладів дітей та персоналу після перенесених захворювань.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *