Карантин у місті триває. Ринки працюватимуть лише за умови дотримання маскового режиму « Офіційний портал Чернівецької міської ради
20.01.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Поновити з 14 листопада у Чернівцях  роботу непродовольчих ринків та пунктів продажу непродовольчих товарів на продовольчих ринках за умови  суворого дотримання на цих об’єктах маскового режиму вирішено на спільному засіданні  міської надзвичайної протиепідемічної комісії та штабу з протидії епідемії грипу.

Усі пункти продажу на ринках зобов’язані щоденно проводити дезінфекцію  відповідно до вимог органів держсанепідемнагляду.

До завершення епідемії на ринках заборонено здійснювати виносну роздрібну торгівлі поза пунктами продажу, на проходах, проїздах,  входах. Заборонена також торговельна діяльність громадян з реалізації в нестаціонарних об’єктах  кави, чаю,  бульйону та іншої продукції  власного виробництва.

Адміністрації ринків зобов’язано забезпечити наявність контейнерів для збору використаних  захисних масок, а також .створити умови для реалізації масок відвідувачам.

До завершення епідемії не рекомендовано відвідувати ринки дітям. Адміністрації ринків зобов’язані про цю рекомендацію інформувати відвідувачів.

Перевізники, які  обслуговують маршрути до МТК « Калинівський ринок» ,  зобов’язані забезпечити дотримання маскового режиму шляхом недопущення у салони  автобусів  пасажирів без захисних масок. У разі виявлення в  салонах  пасажирів без масок перевізників зніматимуть з маршрутів і притягатимуть до адміністративної відповідальності.

Адміністрації ринків спільно з підприємцями  зобов’язані створити робочі групи, які  здійснюватимуть  контроль за дотриманням  на територіях ринків маскового режиму, інших карантинних заходів та вимог  міської надзвичайної протиепідемічної комісії  , як  підприємцями, так і відвідувачами.

Впродовж двох днів фахівці міськСЕС  спільно з  правоохоронцями, працівниками районних рад  та департаменту економіки міської ради здійснюватимуть перевірку  ринків щодо дотримання карантинних вимог. З метою оперативного притягнення до відповідальності порушників карантинного режиму на ринках будуть проводитися виїзні засідання адміністративних комісій районних рад.  Вже 16 листопада роботу тих  ринків, де  виявлять  порушення карантинного режиму ,буде знову припинено.

Міська надзвичайна протиепідемічна комісія зняла обмеження з роботи закладів ресторанного господарства, які було запроваджено з 1 листопада ц.р. щодо скорочення графіків їх роботи.

До завершення епідемії у місті заборонено проведення масових заходів, роботу нічних клубів, дискотек, культурно-розважальних закладів та  комп’ютерних клубів. Обов’язковою є вимога дотримуватися маскового режиму в громадському транспорті, закладах торгівлі, сфери обслуговування та побуту , медично-лікувальних та аптечних закладах,  банківських  установах  , інших установах та організаціях ,які надають послуги мешканцям.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *