Cтолиця Буковини вдруге перемогла! « Офіційний портал Чернівецької міської ради
20.01.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Саме столиця Буковини вдруге  перемогла у Всеукраїнському конкурсі “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 5 серпня цього року №922-р “Про підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” за 2008 рік”. Зокрема, у першому пункті розпорядження зазначено: “Визнати переможцями всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” у 2008 році за другою категорією населених пунктів мм. Севастополь та Чернівці, нагородивши кожне перехідним кубком та дипломом Кабінету Міністрів України першого ступеня”

Кубок і диплом представники Чернівців отримали вчора в Києві. Перший заступник міського голови Микола Попадюк, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Георгій Леонтій та директор департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської  ради Олександр Шумейко взяли участь в урочистостях   з нагоди вручення переможцям відповідних нагород.  Чернівці вже втретє перемагають в цьому престижному конкурсі і вже вдруге отримують перше місце.

Даний конкурс проводиться з 2003 року згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 1119.У конкурсі можуть брати участь всі міста, селища та села України, які вчасно надають матеріали та заявки на участь. Переможцями конкурсу вважаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів за щорічними підсумками роботи у виконанні програми соціально-економічного розвитку населеного пункту, зокрема у: проведенні капітального та поточного ремонтів житлового фонду; реконструкції, ремонті та утриманні в належному стані вулиць, доріг, шляхопроводів та переходів, залізничних переїздів; забезпеченні розвитку та сталої роботи технічних засобів регулювання дорожнього руху, зовнішнього освітлення, водопостачання та водовідведення; транспортного обслуговування населення та забезпечення безпеки дорожнього руху; дотриманні громадського порядку, створенні належних умов праці, відпочинку та побуту громадян; роботі, пов’язаній з охороною довкілля, в тому числі із запобіганням забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також зменшенні шуму і забезпеченні раціонального використання природних ресурсів тощо.

Отже чернівчанам і надалі треба намагатися утримувати лідерство, дотримуючись всіх вимог конкурсу і в наступному році вкотре поборотися за високий результат.

Вл.інф.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *