Карантин на Калинівському ринку триватиме до 13 листопада включно « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.10.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Попереднє рішення про заборону роботи непродовольчих ринків  Чернівців, у т.ч. МТК «Калинівський ринок», до 13 листопада включно залишено у силі на спільному  засіданні міської надзвичайної протиепідемічної комісії та міського штабу з протидії епідемії грипу, яке відбулося 10 листопада за участю міського голови Миколи Федорука та представників підприємців ринку.

Комісія та штаб, з огляду на висновки медиків і санепідеміологів, одностайно прийшли до висновку, що підстав для скорочення терміну карантину на МТК «Калинівський ринок», який є міжрегіональним об’єктом торгівлі,  немає.

Як повідомили начальник міського управління охорони здоров’я  Валентина Тарасюк  та зав.епідвідділом міськСЕС Ірина Вострікова, у місті епідпоріг залишається перевищеним у кілька разів, щодня збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації у зв’язку з ускладненнями, перебіг хвороби є надто агресивним і складним для лікування, майже щодоби реєструються летальні випадки.  За висновками  медиків, які мають багаторічний стаж роботи у цій галузі, такого рівня захворюваності і важкого перебігу хвороби у Чернівцях не спостерігалося в останні 20 років.

Начальник міського управління освіти Валентина Малишевська, звернула увагу на те, що з понад 22 тисяч школярів міста, за результатами останнього  медичного обстеження, 85%  мають ослаблене здоров’я, і  саме  ці діти  у першу чергу  будуть піддані небезпеці у разі повторної хвилі  захворювань на грип та ГРЗ, яку  може спричинити  відкриття  МТК «Калинівський ринок» до стабілізації епідемічної ситуації.

На сьогодні у місті зафіксовано 10 летальних випадків від ускладненої  пневмонії , у т.ч. двоє – серед підприємців Калинівського ринку, один – серед підприємців Формаркету.

Міський голова Микола Федорук  звернув увагу на те, що жоден бізнес не вартує життя та здоров’я людини, і  рішення в такій ситуації має ґрунтуватися виключно на висновках фахівців, прийматися зважено, відповідально, з урахуванням  пріоритетів захисту  права людини на життя і здоров’я. Він запевнив, що виконає будь-яке рішення, яке прийме міська  надзвичайна протиепідемічна комісія , до складу якої входять  найкращі фахівці міста.

Міська  надзвичайна  протиепідемічна  комісія одностайно вирішила приймати рішення щодо роботи непродовольчих ринків, у т.ч. і МТК «Калинівський ринок» 13 листопада за результатами даних про стан епідемічної ситуації у місті та області.

Ще до відкриття  МТК «Калинівський ринок»  адміністрація ринку  спільно з підприємцями має забезпечити проведення на території  ринку дезінфекції, а також вжити заходи для суворого дотримання маскового режиму. Після поновлення роботи ринку  підприємці спільно з адміністрацією мають створити  рейдові групи для перевірки дотримання на цьому об’єкті  вимог епідрежиму.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *