Усі хворі на пневмонію отримуватимуть ліки безкоштовно « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

В умовах епідемії усі хворі на пневмонію чернівчани отримуватимуть лікування лише в умовах стаціонару. Всі необхідні для лікування медичні препарати вони отримуватимуть безкоштовно. Для надання допомоги таким хворим усі лікувальні установи міста забезпечені за бюджетні кошти ліками у повному обсязі. Міський голова Микола Федорук попередив головних лікарів лікувальних установ про персональну відповідальність за надання хворим на пневмонію повного курсу безкоштовного лікування.
Для поліпшення технічного забезпечення реанімаційних відділень лікувальних установ міста вирішено придбати ще чотири вкрай необхідні для лікування ускладнених пневмоній оксигенератора.
Окрім, того міська надзвичайна протиепідемічна комісія доручила міському управлінню охорони здоров’я звернутися до Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації з пропозицією розгорнути відділення для лікування пневмоній високої та середньої складності на базі обласного протитуберкульозного диспансеру, де є відповідна кадрова та матеріальна база.
З метою виявлення хворих з ознаками пневмонії або ускладненнями грипу вирішено розпочати у місті подвірний обхід. До його проведення будуть залучатися середній медичний персонал поліклінік міста, а також аспіранти, лікарі-інтерни, клінічні ординатори Буковинського державного медичного університету. Клопотання про направлення 255 лікарів-інтернів та аспірантів для проведення обходів мешканців спрямовано керівництву медичного університету.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *