22.04.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

21 вересня біля входу до Чернівецької мерії відбулося офіційне відкриття першої велопарковки. Ініціаторами таких нововведень в місті є Чернівецька міська рада та обласна громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку», яка діє в рамках реалізації проекту «Популяризація дружньої до навколишнього середовища транспортної системи», що здійснюється за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив.

Відкривали велопарковку заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Паскар, начальник відділу інформації, зв’язків з громадськістю та міжнародних відносин Андрій Ходоровський, координатор Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив Валерія Ткаченко та начальник відділу з питань туризму ОДА Оксана Лелюк.

Загалом у місті планують встановити десять велопарковок, більшість яких буде розміщено біля корпусів та гуртожитків Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, враховуючи численні звернення студентів студентів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *