За порушення епідемічного режиму призупинено роботу чотирьох ресторанів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.09.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Нічний рейд з перевірки закладами ресторанного господарства вимог епідемічного режиму провела міськСЕС. Перевірено 18 об’єктів. Порушення епідемічного режиму виявлено у чотирьох – у ресторанах «Турист», « Вечірній Київ», « Панда» та « Лісний узвіз» . Щодо цих закладів  міськСЕС винесла постанову про їх закриття. Їхніх керівників притягнуто до адміністративної відповідальності.  Про це повідомив в.о. Державного санітарного лікаря міста Валерій Востріков.

Перевірено також Чернівецьке тролейбусне управління щодо дотримання вимог епідемічного режиму. Встановлено, що водії та кондуктори забезпечені масками та використовують їх у роботі, однак порушується вимога щодо проведення  вологого прибирання салонів тролейбусів  із застосуванням деззасобів на кінцевих зупинках маршрутів.  Вже сьогодні ЧТУ закупило партію деззасобів і виставило на кінцевих зупинках маршрутів контролерів, які  перевірятимуть порядок вологого прибирання салонів тролейбусів. Аналогічний контроль за роботою приватних перевізників, які обслуговують міські автобусні маршрути, здійснює  Центр організації пасажирських перевезень.

За порушення епідемічного режиму  до відповідальності  притягнуто також керівника ринку «Рейтинг», який порушив заборону на роботу ринку під час карантину.

Рейди-перевірки ринків, закладів торгівлі, ресторанного господарства , інтернет-клубів , дискотек, нічних клубів на предмет дотримання епідеміологічних вимог будуть постійними. Керівників закладів, які не допускатимуть до перевірок працівників СЕС, до відповідальності притягатимуть правоохоронні органи.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *