Відбулося третє засідання комісії по розгляду питання будівництва по вул. Гонти « Офіційний портал Чернівецької міської ради
05.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
17 серпня відбулося третє засідання комісії по розгляду питання будівництва. Комісія проходила в розширеному складі. На засідання запросили начальника відділу охорони культурної спадщини міста Чернівці Олену Пушкову, представників інспекції архітектурно-будівельного контролю Ніну Кононову та Наталю Сірман, голову Першотравневої ради Мельничука В.А.

Депутат міської ради Анатолій Чесанов одразу ж на початку засідання задав питання: «Чи комісія має право призупинити будівництво?» На що представник юридичного управління зауважив, що комісія може тільки рекомендувати це зробити.

Голова земельної комісії Олексій Редько повідомив комісії, що забудовник згідно з законом не провів зміну цільового використання землі до початку будівельних робіт. І це є порушенням.

Олена Пушкова довела до відома, що складено припис про призупинення будівництва, який відмовився підписати забудовник і справу передано до прокуратури м. Чернівці.

Головний архітектор Сергій Гомонович у своєму виступі наголосив, що питання переоформлення акту на землю є ключовим порушенням в цій ситуації. До його думки приєднався і директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Володимир Ніконов: «Приступати до виконання робіт не можна. Зміна цільового призначення має передувати початку будівництва». Депутат Ігор Урсулян, який відповідає за напрямок перевірки будівництва звернувся до членів комісії зі словами: «Конфлікт на вул. Гонти – це перший дзвіночок. До посадки таких великих будинків в центральній частині міста треба підходити обережно. Забудовнику і мешканцям треба сідати за круглий стіл. Або справу вирішувати у судах».

Голова комісії Ілля Романюк підвів підсумки засідання:

«У нас є заключення, що всі будинки в цьому районі побудовані на насипних грунтах, їм більше ста років відповідно зменшилося щеплення цегли, сейсмічність 2-3 бали, рух важкого транспорту – всі ці моменти могли спричинити збільшення тріщин, але це не доведено. При роботі з документами встановлено, що у забудовника відсутній проект організації робіт. Не проведено технічне обстеження всіх прилеглих будинків».

За рішенням комісії забудовник має провести геологічні вишукування під двома будинками № 18, № 20, негайно замовити акт відведення земельної ділянки під зміну цільового призначення. Спеціальна комісія правильно встановити маяки та проводити за ними спостереження кожного тижня.

Члени комісії одностайно проголосували за призупинення будівництва на вул. Гонти. Утрималася один депутат Людмила Калмикова. Наступне засідання призначили на 25.08.11 на 14 год. 30 хв.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *