Відзначили освітян з нагоди року математичної освіти в Україні « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.09.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Сьогодні, у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича відбулось свято з нагоди року математичної освіти в Україні. В рамках заходу відзначили професорів, доцентів, докторів фізико-математичних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Окрім того, заступник міського голови Юрій Лесюк спільно з начальником управління освіти Сергієм Мартинюком привітали переможців обласної олімпіади з математики серед учнівської молоді, які гідно представили місто та зайняли призові місця.
Освіта – це є пріоритет. Надзвичайно важко було організувати проведення олімпіад та реалізувати багато планів в умовах карантину. Ми розуміємо, що наразі є епідемія, але ми не можемо допустити, щоб діти не навчалися. Тому, влада разом з медиками буде шукати шляхи, щоб повернутися до нормального навчального процесу”,- додав Юрій Лесюк.

Привітав присутніх також ректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Роман Петришин. Професор зазначив, що математика є дуже важливою наукою в плані логічного мислення, яку надалі можна використовувати в повсякденному житті. У знак подяки за плідну співпрацю, Роман Іванович подарував Чернівецькій міській раді презентаційну книжку про Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича та висловив бажання у подальшій співпраці.

 

 

 Comments are closed.