Відбулося відкриття нового навчального року в Жіночій вечірній гімназії « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

26 жовтня 2009 року Чернівецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради організували та провели відкриття нового навчального року в Жіночій вечірній гімназії. Цього року слухачками гімназії стало 27 дівчат з різних навчальних закладів міста.

Сприяти вихованню соціальної зрілості, готуватися до дорослого життя, розкривати свій внутрішній потенціал, вчитися керувати своїми емоціями та почуттями, розвивати лідерські якості, бути привабливою дівчиною – цього навчатимуть дівчат висококваліфіковані викладачі, справжні майстри своєї справи, серед яких викладачі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, практикуючі психологи, професійні тренери, журналісти, митці.

В рамках діяльності Жіночої вечірньої гімназії, що працює при Чернівецькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дівчата вивчатимуть такі предмети: основи самозахисту, сучасного танцю, косметології та макіяжу, світської бесіди та журналістики, моди, молодіжного руху, психології спілкування, статево-вікових особливостей та ін. Практичні та теоретичні заняття доповнюватимуться пізнавальними екскурсіями, зустрічами з цікавими людьми, змістовним та корисним відпочинком, благодійними акціями.

Навчальні програми є авторськими, які постійно вдосконалюються, виходячи з інтересів та запитів самих гімназисток. Після закінчення навчання слухачки гімназії отримують відповідне свідоцтво.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *