ІІ відкрита міська спартакіада для осіб з обмеженими фізичними можливостями « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

21 жовтня в приміщенні спортивного комплексу «Олімпія» з ініціативи міського товариства інвалідів «Мрія» відбулася ІІ відкрита міська спартакіада серед інвалідів з втраченою рухомою активністю. Рішенням виконавчого комітету міської ради на проведення спартакіади з міського бюджету було виділено 2 000 грн.

Учасників спартакіади привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальник фінансового управління міської ради Прокопець Є.Д., начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Круглецька А.Д., начальник управління з питань фізичної культури та спорту міської ради Дяконюк С.В., заступник начальника Чернівецького обласного центру «Інваспорт» Кедревич М.Г.

Змагання проводились в наступних видах спорту: шахи, шахмати, дартс, кидання м’яча в корзину та перегони на інвалідних візках.

Крім медалей та грамот учасники спартакіади отримали від комунального центру «Турбота» продуктові набори, а від міського благодійного фонду «Милосердя» футболки з емблемою Чернівців.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *