Вулиці будуть розчищені « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Згідно з розпорядженням міського голови затверджені заходи з розчистки вулиць і площ міста від снігових заметів в зимовий період 2009-2010 року.

Вулиці та площі міста закріплені за Чернівецьким міським комунальним підрядним шляхово-експлуатаційним підприємством, ПП «Буковина-спецгідробуд», УПП «Сантехбудмеханізація», ТОВ ПБФ «Ріка», ТОВ «Галактика», ТОВ «Завод будівельних конструкцій», Чернівецькою філією ВАТ «Свемон-Захід», ВАТ «Чернівецький цегельний завод» №3», ВАТ «ПМК-76», ВАТ «Шляхово-будівельне управління №60», Колійно-машинною станцією Львівської залізниці, ВАТ «Чернівецький цегельний завод №1, ТОВ «Машзавод», КП «Містобуд», КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці», ЗАТ «Агрошляхбуд», КП «Чернівцішляхбуд», ЧУ ЗАТ «Електро», АТЗТ «Чернівецький хімічний завод», ПВКФ «Зірка», Чернівецьким заводом залізобетонних виробів облспоживспілки, КП «Міський торговий комплекс «Калинівський ринок».

Вантажні автомобілі самоскиди виділятимуть ТОВ «Чернівціводбуд», ВАТ «Розма», Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, Буковинський державний медичний університет. Відповідно до розпорядження учбові заклади та підприємства повинні виділити та закріпити за Чернівецькою дистанцією колії «Львівської залізниці» транспорт і людей для боротьби із сніговими заметами в зимовий період. Всього планується залучити понад 500 осіб від Національного університету ім. Ю.Федьковича, ЧФ Львівського технікуму залізничного транспорту, Чернівецького політехнічного технікуму, Буковинської державної медичної академії та інших підприємств.

Керівникам підприємств, установ та організацій до  10 листопада 2009 року доручено створити мобільні групи для розчистки закріплених територій від снігових заметів, визначити порядок оповіщення і їх збору та регламент виконання ними робіт в період надзвичайних ситуацій. Створити на підприємствах триденний запас пально-мастильних матеріалів для забезпечення безперебійної роботи зазначених мобільних груп. За вимогою чергового міської ради, посадових осіб управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, районних у місті рад, у разі необхідності, забезпечити розчистку закріплених територій протягом шести годин.

Головам Першотравневої, Садгірської, Шевченківської районних в місті рад до 10 листопада організувати на підприємствах перевірку стану технічних засобів, які передбачено залучати до ліквідації снігових заметів.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *