Оперативна інформація про стан систем життєзабезпечення Чернівців 26 жовтня « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На 08.00 частота струму в електромережах – 50Гц. Запас води в резервуарах ДКП «Чернівціводоканал» – 36345 м3.

З 15 жовтня в зв’язку з сильним витоком на мережі від водопостачання відключені житлові будинки по вул. Радищева, 4, 6, 8. Ремонтні роботи продовжаться 26.10.09 р.

В зв’язку з сильним витоком на мережі з 25.10.09р. від водопостачання відключені житлові будинки по вул. Воробкевича, 1 «а». Ремонтні роботи продовжуються 26 жовтня. Підвіз води організовано ДКП «Чернівціводоканал».

Станом на 08.00 на контролі перебуває виконання 10 звернень щодо усунення пошкоджень у мережах 0,4 кВ.

У зв’язку з реконструкцією ліній електропередач з 19 до 30 жовтня з 09.00 до 18.00 без електропостачання залишатиметься мікрорайон Гарячий Урбан. Реконструкція проводиться з метою поліпшення електрозабезпечення цього мікрорайону.

З 21 жовтня по 5 листопада з 9 до 18 год. в зв’язку з реконструкцією ТП-650 від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Немирівській, Трипільській, Бориспільській.

Середній тиск газу на ГРП міста – 1 кг/см2.

Система теплопостачання міста працює в режимі пуску-наладки. Всі котельні МКП «Чернівцітеплокомуненерго» працюють у звичайному режимі.

Аварійні бригади МКП «Чернівцітеплокомуненерго» виконують заявки на ліквідацію течій з опалювальних приладів у квартирах мешканців, усунення повітряних пробок в стояках тепломереж на верхніх поверхах будинків.

В зв’язку з пошкодженням внутрішньо будинкових мереж, від теплопостачання відключений житловий будинок по вул. Стасюка, 3 «а» та стояк під’їзду в будинку на вул. Чапаєва, 39. Ремонтні роботі заплановані на 26 жовтня.

Проїзд дорогами міста забезпечено. На маршрутах працює 80 тролейбусів.

За даними обласного центру гідрометеорології, станом на 07.30 у Чернівцях тихо, температура повітря +13ºС, відносна вологість 90%, атмосферний тиск 743 мм. рт. ст., рівень радіації 15 мкР/год, рівень води у р. Прут – 82 (-0) см.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *