Визначено переможця конкурсу на створення логотипу Петрівського ярмарку « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
21 квітня 2011 року відбулося засідання комісії з визначення кращого логотипу Петрівського ярмарку на чолі з заступником міського голови Петром Ротарем.

Комісія в період з 17 березня по 18 квітня 2011 року приймала від фізичних та юридичних осіб заяви на Конкурс у закритих конвертах, яким надавався відповідний номер. Протягом зазначеного періоду Комісією прийнято 14 заяв від учасників Конкурсу. В багатьох заявах було надано по декілька (від 2 до 7) ескізних пропозицій логотипу Петрівського ярмарку.

На засіданні члени Комісії не розглянули ескізні пропозиції Юлії Буреги (конверт №9), Ігоря Павчака (конверт №10) та Ярослава Бойка (конверт №13) у зв’язку з тим, що подані ними матеріали не відповідали умовам Конкурсу. Ескізні пропозиції решта учасників Конкурсу Комісія розглядала та оцінювала за наступними критеріями: змістовне, кольорове, естетичне сприйняття, яке відображає ідентичність Петрівського ярмарку, оригінальність ідеї та зміст художнього рішення, простота форм і гармонія кольорів, можливість відтворення на сувенірній, друкованій та іншій рекламній продукції.

Розглянувши і обговоривши запропоновані ескізи логотипу, члени Комісії переважною більшістю голосів визначили переможцем Конкурсу ескіз студентки Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету Анастасії Глухової, яка отримає грошову винагороду у розмірі 2000 гривень.

Премійований ескіз логотипу Петрівського ярмарку переходить у власність організатора Конкурсу, тобто Чернівецької міської ради і стане символом ярмарку, використовуватиметься для посилення уваги і зацікавленості містом та його історією, а також підвищення туристичної привабливості Чернівців. Зокрема, логотип планується використовувати на сувенірній та друкованій рекламній продукції.

Окрім цього, члени Комісії відзначили також цікаві ескізні пропозиції Станіслава Нашиби (конверт №6) та Олени Доценко (конверт №1).

Департамент економіки міської радиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *