Визначено переможця конкурсу на створення логотипу Петрівського ярмарку « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
21 квітня 2011 року відбулося засідання комісії з визначення кращого логотипу Петрівського ярмарку на чолі з заступником міського голови Петром Ротарем.

Комісія в період з 17 березня по 18 квітня 2011 року приймала від фізичних та юридичних осіб заяви на Конкурс у закритих конвертах, яким надавався відповідний номер. Протягом зазначеного періоду Комісією прийнято 14 заяв від учасників Конкурсу. В багатьох заявах було надано по декілька (від 2 до 7) ескізних пропозицій логотипу Петрівського ярмарку.

На засіданні члени Комісії не розглянули ескізні пропозиції Юлії Буреги (конверт №9), Ігоря Павчака (конверт №10) та Ярослава Бойка (конверт №13) у зв’язку з тим, що подані ними матеріали не відповідали умовам Конкурсу. Ескізні пропозиції решта учасників Конкурсу Комісія розглядала та оцінювала за наступними критеріями: змістовне, кольорове, естетичне сприйняття, яке відображає ідентичність Петрівського ярмарку, оригінальність ідеї та зміст художнього рішення, простота форм і гармонія кольорів, можливість відтворення на сувенірній, друкованій та іншій рекламній продукції.

Розглянувши і обговоривши запропоновані ескізи логотипу, члени Комісії переважною більшістю голосів визначили переможцем Конкурсу ескіз студентки Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету Анастасії Глухової, яка отримає грошову винагороду у розмірі 2000 гривень.

Премійований ескіз логотипу Петрівського ярмарку переходить у власність організатора Конкурсу, тобто Чернівецької міської ради і стане символом ярмарку, використовуватиметься для посилення уваги і зацікавленості містом та його історією, а також підвищення туристичної привабливості Чернівців. Зокрема, логотип планується використовувати на сувенірній та друкованій рекламній продукції.

Окрім цього, члени Комісії відзначили також цікаві ескізні пропозиції Станіслава Нашиби (конверт №6) та Олени Доценко (конверт №1).

Департамент економіки міської ради 1. Молодець Настюшка. Вдаримо талантами Дунаєвець по Чернівцям :)
  Придумай їм там ще Герб, Гімн і Прапор і тоді міська рада Чернівець хай преміює тебе квартирою там же, влаштує на роботу і пишається як своєю. Твори і далі.

 2. Ігор Павчак

  “На засіданні члени Комісії не розглянули ескізні пропозиції Юлії Буреги (конверт №9), Ігоря Павчака (конверт №10) та Ярослава Бойка (конверт №13) у зв’язку з тим, що подані ними матеріали не відповідали умовам Конкурсу”.

  Умови конкурсу взяті із сайту міської ради. http://city.cv.ua/portal/?p=10642

  Якщо інформація обновлувалася, чому не було вказано, або знятий повтор.

 3. Петро і Павло

  Чернівці скотилися до псів. Що за брама. Вона валиться. Читається Гетрівський Рмарок. Спотворений герб міста. Шо за журі відбирали невже знову все купили.

 4. Franko

  Логотип читается «Гетрівський рмарок»

 5. Ігор Павчак

  Цікаво журі одягнуть футболку з таким логотипом.

 6. Це в Вас чорна заздрість говорить пане, але після бою кулаками як відомо не дуже махаюють. А відносно футболки – чому ж не одягнуть, яскравість якраз відображає ярмарковий настрій, це ж не дипломатичний костюм чи вечірній туалет.

 7. Юрий

  Логотип – ніякий! А вірнішне сказати – невдалий. При всій повазі до студентів, чому не залучили професійних художників, дизайнерів, рекламістів?

 8. Марія до Володимира

  Ви необ’єктивні! Обраний логотип відверто недолугий. Мабуть ви теж працюєте у КНТЕУ і тому змушені захищати вибір журі. Соромно ТАКЕ представляти як логотип ярмарку!

 9. Департамент економіки

  Шановний пане Ігоре Павчак!

  Працівниками департаменту економіки міської ради уважно розглянуті надіслані Вами коментарі щодо порядку прийому заяв від учасників конкурсу зі створення логотипу Петрівського ярмарку.
  Інформуємо про те, що згідно рішення виконавчого комітету міської ради «Про проведення конкурсу з створення логотипу Петрівського ярмарку» від 09.03.2011 року №159/5 12 березня 2011 року на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет (www.city.cv.ua) було розміщено оголошення про конкурс та порядок його проведення. Також були розміщенні критерії по яким Комісія буде розглядати та оцінювати надані ескізні пропозиції логотипу Петрівського ярмарку.
  До оголошення для учасників конкурсу прикріплено зразок заяви на участь у конкурсі на створення логотипу Петрівського ярмарку. Саме в заяві і був зазначений перелік матеріалів, який необхідно було додати до заяви.
  Умови і критерії передбачені Положенням про проведення конкурсу зі створення логотипу Петрівського ярмарку, яке затверджене вищезазначеним рішенням виконавчого комітету міської ради опубліковано в газеті «Чернівці» від 17.03.2011р. та розміщено на офіційному веб-порталі міської ради.

 10. Ярослав

  Виставте будь-ласка ВСІ ескізні пропозиції, і ті матеріали яких не відповідали умовам Конкурсу.
  БУДЬ-ЛАСКА, людям цікаво з чого вибирало жюрі.
  Заздалегідь дякую.

 11. Ярослав

  Опублікуйте будь-ласка ВСІ ескізні пропозиції, і ті пропозиції матеріали яких не відповідали умовам Конкурсу.
  БУДЬ-ЛАСКА, людям цікаво з чого вибирали члени Комісії.
  Заздалегідь дякую.

 12. Ігор Павчак

  Виставляю зсилку на свій ескіз логотипу.
  http://i030.radikal.ru/1104/9a/3e77b6d112c4.jpg

 13. Титимка

  Вчасно подавати треба було свій логотип, прийняли б…
  Зараз ваша чорно-помаранчева чи то квітка, чи то апельсин з стебельцем може бути лише шпалерами на робочому столі вашого комп”ютера…. і повірте, футболки носитимуть…

  Поразку потрібно сприймати гідно…=)

 14. валентина

  дуже гарний логотип! Досить лити бруд. просто уявіть, яким яскравим і святковим буде наше місто під час ярмарки. Я чула, що уже багато людей хочуть мати таку футболку.
  можливо варто опублікувати обгрунтування логотипу, щоб присікти подальші зневажливі висловлювання щодо роботи (зауважу) студентки.

 15. Ігор Павчак

  Спеціально для Титимки!

  Цитата: “ваша чорно-помаранчева чи то квітка, чи то апельсин з стебельцем”.

  Хотілося би прояснити Титимці таку річ як символізм. І пропоную почитати підручники та енциклопедії по символам. І тоді можливо ви не обзивали колесо від воза – апельсином, а давній символ слов’ян Ружу (Алтир) – квіткою. Стосовно стебла з листками спеціально для Титимки – ковка (народні ремесла).

  І пораджу хоча б трохи почитати про історію Петрівських ярмарків, які проходили в Чернівцях протягом останніх двох століть. В описах ніякої зруйнованої брами т… п …. і збоку бантиків не зустрічається. А спотворений логотип міста (який до речі заборонено деформувати) та крадений шрифт говорить лишень про рівень викладання даного предмету студентам цього вузу.

  P.S. Як пояснили мені в Департаменті економіки стосовно логотипу, який переміг, що збоку бант – це весілля, тобто бум велісь, а зруйновані ворота то елемент з герба міста. Виникає питання, а причому тоді тут ярмарок???

 16. Сергій

  шановні, я буду щирим:
  по-перше це не логотип. це, хотілось би сказати герб, проте й геральдикою тут не пахне. Це…еее….композиція. Графічна композиція яка красномовно промовляє: “Петрівський ярмарок – то є провінційне дійство, на которому гуртується буковинське …”. Ставили за мету інше? Вибачте, проте композиція “Гетрівський ярмарок на фоні дощових хробаків з бантиком”, жоден з мільйону елементів котрої не асоціюється з подією, що вона відображає, загалом схожа на … Стандартне таке чернівецьке … І ДОСИТЬ ВЖЕ ЕКСПЛУАТУВАТИ ЦЮ КРІПОСНУ СТІНУ НА БУКОВИНСЬКИХ ЛОГОТИПАХ!
  По-друге, це що, всі варіанти??? НЕ ВІРЮ! “Не відповідали умовам конкурсу?” Невже формальні умови важливіші за результат, з котрим Чернівцям тепер жити?
  І по-третє: to Ігор Павчак – друже, прибери отой стовбур з листками і буде чарівний лого. Колесо – прекрасний символ народного ярмарку на котрий з”їжджались на фірах. Жюрі, беріть цей логотип і користуйтесь доки вас не засміяли.

 17. lazio

  Валентина, ви надто консвервативні. Повірте, ніхто, крім старшого покоління не буде носити такі совкові футболки.

 18. zet

  Обговорення логотипу і голосування:
  http://my.zetdesign.net/?p=802

 19. Лісничий

  Загалом це складно назвати логотипом, як людина може розробляти логотип яка в них нічого не розуміє. І журі некомпетентне, від куди у них експертне знання? Вони дизайнери? Або вони можуть об’єктивно оцінити роботу? По тому що вони зробили, складно сказати що вони компетентні в такі питаннях.
  Тут 100% змова і шахрайство, за таке треба гнати в шию з роботи і не ганьбити обличчя міста.

 20. Марік

  Тут ось навіть дизайнери опитування зробили, подивіться на результати. http://my.zetdesign.net/?p=802

 21. Маша

  дуже гарний логотип !!! Настя – молодчинка ! В інших коментарях просто ЗАВІСТЬ і злість,що виграла вона, а не інші. Все справедливо !!!

 22. Словом, жахливий вибір. Прикро за Чернівці.

 23. oksana

  нажаль, але данний логотип, виконано не професійно…коли я дивлюсь на нього, я не бачу нічого, це факт. Так перенаситити різними деталями логотип-це не правильно…це не критика для дизайнера-вона молоденька дівчинка-це заразу видно по дизайну, це критика комісії!!!
  В Чернівцях-дуже багато талановитих художників, дизайнерів. Я хочу, щоб місто було стильним!ЦЕ НЕ СТИЛЬНО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *