Вшанують пам’ять трьох видатних чернівчан « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Буковинському державному медичному університету надано дозвіл встановлення меморіальної дошки Герою України Володимиру Івасюку з нагоди його 60-річчя на фасаді будинку на Театральній площі, 2 з таким текстом українською мовою:
«У цьому закладі з 1967 по 1972 роки навчався видатний український композитор – Володимир Івасюк».
Ще одну меморіальну дошку на фасаді будинку на вул. Й.Гете, 6 буде встановлено видатному вченому-невропатологу, багаторічному завідувачу кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Буковинського державного медичного університету професору Савенку Сергію Миколайовичу з таким текстом українською мовою:
“У цьому будинку у 1945-1976 рр. проживав видатний вчений-невропатолог, засновник і багаторічний завідувач кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Чернівецького державного медичного інституту професор, доктор медичних наук Савенко Сергій Миколайович”.
Науково-дослідному Центру буковинознавства при Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича надано дозвіл встановити меморіальну дошку всесвітньовідомому економісту Йозефу А.Шумпетеру на фасаді будинку першого корпусу університету на вул. Університетській, 28 з таким текстом українською та німецькою мовами:
«Тут працював у 1909-1911 рр. економіст та соціолог Йозеф А.Шумпетер (1883-1950), професор університетів у Чернівцях, Граці, Бонні та Гарварді»
«Hier wirkte von 1909 bis 1911 der Wirtschafts – und Sozialwissenschaftler Joseph A. Schumpeter (1883 – 1950), Professor an den Universitäten Czernowitz, Graz, Bonn und Harvard»

Після відкриття цих меморіальних дошок їх на свій баланс та утримання візьмуть відповідно Буковинський державний медичний університет та Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *