Чернівчани для індивідуальної забудови купують право оренди земельних ділянок на аукціоні « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Черговий аукціон з продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та права їх оренди відбувся 30 вересня у Чернівцях. На ньому право оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку придбали п’ять фізичних осіб. Площа земельних ділянок, право оренди на які було виставлено на аукціон , в середньому становила 8-10 соток. При стартовій ціні 54,4 – 63,1 тис. грн. на аукціоні право оренди цих ділянок реалізовано за 69400 – 70700 гривень, а саме:

 • право оренди земельної ділянки на вул. С.Будного, 1 площею 0,0862 га при стартовій ціні 54431 грн. продано за 70600 грн. фізичній особі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.
 • право оренди земельної ділянки на вул. С.Будного, 3 площею 0,0861 га при стартовій ціні 54458 грн. продано за 70700 грн. фізичній особі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.
 • право оренди земельної ділянки на вул. С.Будного, 5 площею 0,0859 га при стартовій ціні 54244 грн. продано за 70400 грн. фізичній особі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.
 • право оренди земельної ділянки на вул. Путильській, 4-В площею 0,1000 га при стартовій ціні 63141 грн. продано за 69400 грн. фізичній особі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.
 • право оренди земельної ділянки на вул. Путильській, 4-Г площею 0,1000 га при стартовій ціні 63141 грн. продано за 69400 грн. фізичній особі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.
 • Окрім того, на аукціоні при стартовій ціні 3730 грн. фізичній особі за 6690 грн. продано право оренди земельної ділянки на вул. Південно-Кільцевій (тролейбусна зупинка, навпроти буд. № 5-В) для реконструкції тролейбусної зупинки із встановленням малої архітектурної форми.
  Не відбулися торги з продажу шести земельних ділянок, одна з яких призначалася для будівництва та обслуговування житлового будинку, решта – для комерційного призначення.
  Не знайшлося також бажаючих придбати право оренди на 13 земельних ділянок, три з яких пропонувалися для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків, ще три – для будівництва та обслуговування станції технічного обслуговування автомобілів, а також автомобільної газової насосної компресорної станції – заправки автотранспорту природним газом, решта сім – для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку.  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *