Дитячий майданчик на вулиці Л.Кобилиці облаштовуватиме МПП «Арго» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Переможцем інвестиційного конкурсу з благоустрою дитячого майданчика на вул. Л.Кобилиці, 80-А з будівництвом дитячого кафе, спортивного, ігрового майданчиків та підземного паркінгу конкурсна комісія визнала мале приватне підприємство «Арго».
Переможець запропонував на зазначеній земельній ділянці збудувати дитяче кафе, дитячий спортивний комплекс та підземний паркінг на 16 автомобілів. Будівля буде трьохповерховою з підвальним приміщенням. Рельєф ділянки дозволяє розмістити підземний паркінг, дитячий майданчик, літній майданчик дитячого кафе та надземну будівлю «Дитячого комплексу», на даху якої буде облаштовано спортивний майданчик.
У підвальному приміщенні будівлі передбачається розмістити паркінг, кладові та інші службові приміщення, інженерні комунікації, на першому поверсі – дитяче кафе, на другому поверсі – приміщення для занять спортом, аеробікою, танцями. На третьому поверсі забудовник пропонує облаштувати салон краси для дітей та дорослих, розмістити адміністрацію комплексу. Загальна орієнтовна вартість будівництва об’єкту становить 2,5 млн. грн. Після його введення в експлуатацію тут буде створено 15 нових робочих місць. Забудовник також обіцяє здійснити благоустрій одного дитячого майданчику у Першотравневому районі міста.
Конкурсна комісія зобов’язала МПП «Арго» при реалізації інвестиційного проекту дотримуватиметься містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, надати письмове підтвердження про орієнтовну вартість будівництва об’єкту.
Порушення зобов’язань інвестором щодо термінів розробки проектної документації та будівництва об’єкта є підставою стягнення з інвестора пені в розмірі 0,01% від загального обсягу інвестицій (але не більше подвійної облікової ставки НБУ за кожний день до моменту усунення порушень зобов’язань). Підставою для відчуження об’єкту інвестування можливе при умові виконання новим власником (покупцем) зобов’язань передбачених цим інвестиційним договором.
За результатами інвестиційного конкурсу вирішено створити робочу групу з доопрацювання Положення про умови та порядок здійснення інвестиційної діяльності в Чернівцях.
Конкурсна комісія вирішила також продовжити термін подачі заявок на участь у інвестиційних конкурсах з будівництва торгово-побутового комплексу на вул. І.Бойка, 14-Б та з будівництва приватного дитячого садка на вул. Братів Кантемирів, 3.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *